Kdo je to?
Kdo je to Nela Boudová? Životopis Nela Boudová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nela Boudová?

Kdo je to Nela Boudová? Stručný životopis

Nela Boudová je populární divadelní i filmová herečka. Část svého dětství prožila v bývalé NDR. Absolvovala Státní konzervatoř a pak působila především v mimopražských divadlech. Do Prahy se vracela, například do Divadla Labyrint nebo do Činoherního klubu, se kterým stále spolupracuje a na dalších scénách hostuje.
Nela Boudová také píše dětské knížky a věnuje se dabingu. Její hlas známe od Julie Roberts, Jodie Foster nebo Melanie Griffith.Kdo je to Nela Boudová? Životopis Nela Boudová, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Nela Boudová? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Nela Boudová

Národnost: česká
Datum narození: 1. prosince 1967
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Visegrádská čtyřka? Víte, co je to Lumbago? Vzpomněli byste si na význam slova Laktóza? Pamatujete si definici pojmu Armatura?

Klíčová slova: wiki, význam slova, definice, etymologie, Nela Boudová, kdo to je, co znamená, popis, informace, pojem, význam, heslo, synonymum, termín, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Nela Boudová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nela Boudová? Kdo to byl Nela Boudová? Kdy se narodil Nela Boudová? Kde se narodil Nela Boudová? Nela Boudová je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Nela Boudová řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nela Boudová i v jiné kategorii než je herectví.