Kdo je to?
Kdo je to Nela Boudová? Životopis Nela Boudová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nela Boudová?

Kdo je to Nela Boudová? Stručný životopis

Nela Boudová je populární divadelní i filmová herečka. Část svého dětství prožila v bývalé NDR. Absolvovala Státní konzervatoř a pak působila především v mimopražských divadlech. Do Prahy se vracela, například do Divadla Labyrint nebo do Činoherního klubu, se kterým stále spolupracuje a na dalších scénách hostuje.
Nela Boudová také píše dětské knížky a věnuje se dabingu. Její hlas známe od Julie Roberts, Jodie Foster nebo Melanie Griffith.Kdo je to Nela Boudová? Životopis Nela Boudová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Nela Boudová

Národnost: česká
Datum narození: 1. prosince 1967
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Nela Boudová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cestopis? Znáte definici termínu Komiks? Znáte pojem Gainer? Pamatujete si definici pojmu Epigram?

Klíčová slova: wiki, popis, slovo, vysvětlení, informace, definice, co znamená, kdo to je, význam, etymologie, původ slova, formulace, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, kdo je Nela Boudová?

Pojem Nela Boudová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Nela Boudová

Hledejte bez špehování slovo Nela Boudová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Nela Boudová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Nela Boudová ve Wikislovníku

Hledat výraz Nela Boudová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Boudová například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Nela Boudová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nela Boudová? Kdo to byl Nela Boudová? Kdy se narodil Nela Boudová? Kde se narodil Nela Boudová? Nela Boudová je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Nela Boudová dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nela Boudová i v jiné kategorii než je herectví.