Kdo je to?
Kdo je to Nela Boudová? Životopis Nela Boudová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nela Boudová?

Kdo je to Nela Boudová? Stručný životopis

Nela Boudová je populární divadelní i filmová herečka. Část svého dětství prožila v bývalé NDR. Absolvovala Státní konzervatoř a pak působila především v mimopražských divadlech. Do Prahy se vracela, například do Divadla Labyrint nebo do Činoherního klubu, se kterým stále spolupracuje a na dalších scénách hostuje.
Nela Boudová také píše dětské knížky a věnuje se dabingu. Její hlas známe od Julie Roberts, Jodie Foster nebo Melanie Griffith.Kdo je to Nela Boudová? Životopis Nela Boudová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Nela Boudová

Národnost: česká
Datum narození: 1. prosince 1967
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Nela Boudová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cestopis? Znáte pojem Trilobit? Znáte pojem Gainer? Vzpomenete si na definici slova Ironie?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, slovo, popis, kdo je Nela Boudová?, přesný význam, etymologie, význam slova, definice, synonymum, co je to Nela Boudová?, popis, pojem, wiki, přesný výraz, lexikon

Pojem Nela Boudová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Nela Boudová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nela Boudová ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Nela Boudová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Nela Boudová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nela Boudová například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nela Boudová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nela Boudová? Kdo to byl Nela Boudová? Kdy se narodil Nela Boudová? Kde se narodil Nela Boudová? Nela Boudová se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Nela Boudová např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nela Boudová i v jiné kategorii než je herectví.