Kdo je to?
Kdo je to Lúzr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lúzr? Lidé, hanlivé

Lúzr

Jaký je význam slova Lúzr? Co to znamená?

Lúzr je hanlivé označení pro člověka, který něco zkazil, nebo je společností odvržený na okraj. Jedná se o osobu, která byla v něčem neúspěšná, která něco prohrála, je v něčem dlouhodobě neúspěšná. Může se jedna o práci, vztahy, koníčky, mezi přáteli. Původ slova najdeme v angličtině ve slově loser, což v se přejalo foneticky do češtiny jako podstatné jméno rodu mužského lúzr. Synonyma pro slovo „lúzr“ jsou ztroskotanec, smolař, bankrotář, pechfógl, lůzr, nešťastník, neúspěšná existence, zkrachovalec, žabař, neschopa, zkrachovalá existence, ňouma, poraženec.


Kdo je to Lúzr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lúzr? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Muzeum? Víte, co je to Taser? Rozumíte pojmu Mikroekonomie? Rozumíte pojmu Adidas?

Klíčová slova: definice, heslo, význam, Lúzr, přesný výraz, lexikon, přesný výraz, wikipedie, původ slova, hanlivé, pojem, co znamená, význam slova, informace, synonymum, odborný výraz

Pojem Lúzr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Lúzr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Lúzr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Lúzr ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Lúzr na Google.cz

Najít pojem Lúzr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lúzr například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Lúzr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lúzr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lúzr? Definice pojmu Lúzr se nachází v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Lúzr i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.