Kdo je to?
Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Kdo je to Prostitutka?

Co znamená a jaký je význam slova Prostitutka?

Prostitutka je žena poskytující sexuální služby za úplatu. Nejčastěji prostitutka poskytuje pohlavní styk, anální sex, orální sex a různé masáže. Místem výkonu práce prostitutky je obvykle podnik zvaný noční klub, nevěstinec (lidově bordel), případně tzv. privát. Některé prostitutky nabízejí své služby přímo podél silnic (pověstná je silnice E55 v německém příhraničí) a samotný akt je vykonán většinou přímo v automobilu klienta. Služba, při které prostitutka přijede za klientem a využije jeho zázemí, se nazývá escort servis. V ČR je prostituce legální, nelegální je však její zprostředkování nazývané kuplířství.Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Definici slova Prostitutka můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Galaretka? Znáte pojem ŠVP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přirozené číslo? Vzpomenete si na definici slova Ležák?

Klíčová slova: wiki, co je to Prostitutka?, původ slova, heslo, odborný výraz, informace, lexikon, profese, význam pojmu, co znamená, termín, Prostitutka, pojem, formulace, slovo, popis

Pojem Prostitutka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Prostitutka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Prostitutka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Prostitutka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Prostitutka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Prostitutka například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prostitutka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Prostitutka? Kdo to byl Prostitutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prostitutka? Definice pojmu Prostitutka patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Prostitutka i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?