Kdo je to?
Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Kdo je to Prostitutka?

Co znamená a jaký je význam slova Prostitutka?

Prostitutka je žena poskytující sexuální služby za úplatu. Nejčastěji prostitutka poskytuje pohlavní styk, anální sex, orální sex a různé masáže. Místem výkonu práce prostitutky je obvykle podnik zvaný noční klub, nevěstinec (lidově bordel), případně tzv. privát. Některé prostitutky nabízejí své služby přímo podél silnic (pověstná je silnice E55 v německém příhraničí) a samotný akt je vykonán většinou přímo v automobilu klienta. Služba, při které prostitutka přijede za klientem a využije jeho zázemí, se nazývá escort servis. V ČR je prostituce legální, nelegální je však její zprostředkování nazývané kuplířství.Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Prostitutka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Galaretka? Znáte definici termínu Řadový dům? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přirozené číslo? Pamatujete si definici pojmu Zvratné zájmeno?

Klíčová slova: kdo je Prostitutka?, etymologie, popis, vysvětlení, informace, popis, původ slova, kdo to je, definice, význam pojmu, význam, profese, co je to Prostitutka?, odborný výraz, význam slova, lexikon

Pojem Prostitutka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Prostitutka

Hledat slovo Prostitutka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Prostitutka na Youtube

Vyhledat slovo Prostitutka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Prostitutka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Prostitutka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Prostitutka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prostitutka? Kdo to byl Prostitutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prostitutka? Definice pojmu Prostitutka je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?