Kdo je to?
Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Kdo je to Prostitutka?

Co znamená a jaký je význam slova Prostitutka?

Prostitutka je žena poskytující sexuální služby za úplatu. Nejčastěji prostitutka poskytuje pohlavní styk, anální sex, orální sex a různé masáže. Místem výkonu práce prostitutky je obvykle podnik zvaný noční klub, nevěstinec (lidově bordel), případně tzv. privát. Některé prostitutky nabízejí své služby přímo podél silnic (pověstná je silnice E55 v německém příhraničí) a samotný akt je vykonán většinou přímo v automobilu klienta. Služba, při které prostitutka přijede za klientem a využije jeho zázemí, se nazývá escort servis. V ČR je prostituce legální, nelegální je však její zprostředkování nazývané kuplířství.Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Prostitutka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Glukopur? Vzpomenete si na definici slova Chipset? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hvězda? Vzpomněli byste si na význam slova Apokalypsa?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, profese, význam slova, popis, význam, co je to Prostitutka?, popis, přesný výraz, heslo, lexikon, formulace, pojem, původ slova, synonymum, wiki

Pojem Prostitutka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Prostitutka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Prostitutka na Google.cz

Hledat slovo Prostitutka ve Wikipedii

Vyhledat pojem Prostitutka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Prostitutka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Prostitutka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Prostitutka? Kdo to byl Prostitutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prostitutka? Definice pojmu Prostitutka se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Prostitutka i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?