Kdo je to?
Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Kdo je to Prostitutka?

Co znamená a jaký je význam slova Prostitutka?

Prostitutka je žena poskytující sexuální služby za úplatu. Nejčastěji prostitutka poskytuje pohlavní styk, anální sex, orální sex a různé masáže. Místem výkonu práce prostitutky je obvykle podnik zvaný noční klub, nevěstinec (lidově bordel), případně tzv. privát. Některé prostitutky nabízejí své služby přímo podél silnic (pověstná je silnice E55 v německém příhraničí) a samotný akt je vykonán většinou přímo v automobilu klienta. Služba, při které prostitutka přijede za klientem a využije jeho zázemí, se nazývá escort servis. V ČR je prostituce legální, nelegální je však její zprostředkování nazývané kuplířství.Kdo je to, byl Prostitutka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prostitutka? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Prostitutka? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Galaretka? Víte co je Turbulence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přirozené číslo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Snapchat?

Klíčová slova: co je to Prostitutka?, profese, formulace, kdo je Prostitutka?, pojem, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, popis, definice, přesný význam, synonymum, Prostitutka, termín, slovo, co znamená

Pojem Prostitutka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Prostitutka ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Prostitutka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prostitutka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Prostitutka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prostitutka například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Prostitutka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Prostitutka? Kdo to byl Prostitutka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prostitutka? Definice pojmu Prostitutka se nachází v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Prostitutka i v jiné kategorii než je sekce profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?