Kdo je to?
Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Humanista?

Jaký je význam slova Humanista? Co to znamená?

Humanista byl v původním významu přívrženec filozofického směru, který vznikl v období renesance. Humanistický znamená zaměřený na člověka a lidstvo. Humanismus se staví proti násilí, rasismu, diskriminaci z rasových nebo náboženských či jiných důvodů, zdůrazňuje univerzální lidství a solidaritu.Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Zaujalo vás slovo, termín Humanista? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mandát? Znáte pojem Malvice? Víte co je Kult osobnosti? Vzpomenete si na definici slova Airbrush?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, význam, co je to Humanista?, informace, přesný význam, kdo je Humanista?, definice, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, termín, etymologie, co znamená, původ slova, význam slova

Pojem Humanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Humanista zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Humanista ve Wikimedia Commons

Najít termín Humanista ve Wikipedii

Vyhledat slovo Humanista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Humanista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Humanista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Humanista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Humanista? Kdo to byl Humanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Humanista? Definice pojmu Humanista patří do sekce filozofie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než filozofie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.