Kdo je to?
Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Humanista?

Jaký je význam slova Humanista? Co to znamená?

Humanista byl v původním významu přívrženec filozofického směru, který vznikl v období renesance. Humanistický znamená zaměřený na člověka a lidstvo. Humanismus se staví proti násilí, rasismu, diskriminaci z rasových nebo náboženských či jiných důvodů, zdůrazňuje univerzální lidství a solidaritu.Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Tento text (Humanista) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mandát? Znáte definici termínu Carpaccio? Víte co je NIMBY? Pamatujete si definici pojmu Workshop?

Klíčová slova: termín, heslo, původ slova, informace, Humanista, lexikon, wiki, co znamená, význam, význam slova, kdo to je, etymologie, synonymum, co je to Humanista?, slovo, definice

Pojem Humanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Humanista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Humanista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Humanista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Humanista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Humanista například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Humanista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Humanista? Kdo to byl Humanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Humanista? Definice pojmu Humanista je v kategorii filozofie. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie filozofie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.