Kdo je to?
Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Humanista?

Jaký je význam slova Humanista? Co to znamená?

Humanista byl v původním významu přívrženec filozofického směru, který vznikl v období renesance. Humanistický znamená zaměřený na člověka a lidstvo. Humanismus se staví proti násilí, rasismu, diskriminaci z rasových nebo náboženských či jiných důvodů, zdůrazňuje univerzální lidství a solidaritu.Kdo je to, byl Humanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Humanista? Lidé, filozofie

Sdílejte tuto stránku se slovem Humanista s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mandát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Biotop? Víte co je Kult osobnosti? Víte co je Carpaccio?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, vysvětlení, lexikon, termín, význam pojmu, co je to Humanista?, definice, kdo je Humanista?, formulace, popis, odborný výraz, synonymum, kdo to je, filozofie, wiki

Pojem Humanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Humanista na Google.cz

Zkusit najít Humanista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Humanista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Humanista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Humanista například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Humanista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Humanista? Kdo to byl Humanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Humanista? Definice pojmu Humanista je v sekci filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v filozofie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.