Kdo je to?
Kdo je to Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Jaký je význam slova Chalupář? Co to znamená?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalupář? Lidé, záliby

Tento text (Chalupář) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Protonová léčba? Znáte definici termínu Hematurie? Rozumíte pojmu Odpočet DPH? Pamatujete si definici pojmu PDA?

Klíčová slova: význam, slovo, wiki, pojem, záliby, termín, význam slova, Chalupář, přesný výraz, přesný význam, původ slova, co znamená, odborný výraz, lexikon, definice, Chalupář

Pojem Chalupář je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Chalupář zkuste tyto odkazy

Najít termín Chalupář ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chalupář ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Chalupář ve Wikipedii

Hledat termín Chalupář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalupář například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Chalupář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář patří do kategorie Záliby

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Chalupář i v jiné části webu než je kategorie záliby.