Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Jaký je význam slova Chalupář? Co to znamená?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Chalupář se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Raw strava? Víte, co je to Kalorie? Rozumíte pojmu Genetika? Rozumíte pojmu Cvikla?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, etymologie, co znamená, synonymum, kdo to je, význam, heslo, wiki, lexikon, význam slova, co je to Chalupář?, záliby, pojem, původ slova, definice

Pojem Chalupář je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Chalupář na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Chalupář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Chalupář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chalupář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalupář například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Chalupář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chalupář? Kdo to byl Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář je v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než záliby).