Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Jaký je význam slova Chalupář? Co to znamená?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Chalupář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Smalt? Znáte termín Účtenková loterie? Rozumíte pojmu Fruktóza? Víte, co je to Artralgie?

Klíčová slova: přesný výraz, záliby, původ slova, přesný význam, popis, etymologie, popis, synonymum, význam slova, informace, co je to Chalupář?, lexikon, definice, kdo je Chalupář?, kdo to je, wiki

Pojem Chalupář je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Chalupář zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Chalupář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Chalupář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Chalupář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Chalupář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalupář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Chalupář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Chalupář? Kdo to byl Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář se nachází v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci záliby.