Kdo je to?
Kdo je to Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Co znamená a jaký je význam slova Chalupář?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chalupář? Lidé, záliby

Definici slova Chalupář můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Protonová léčba? Znáte definici termínu Melancholie? Rozumíte pojmu Prvouka? Pamatujete si definici pojmu Učební plán?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, přesný výraz, vysvětlení, popis, synonymum, wiki, odborný výraz, význam pojmu, Chalupář, termín, přesný význam, co znamená, záliby, význam slova, etymologie

Pojem Chalupář je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Chalupář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chalupář ve Wikimedia Commons

Hledat termín Chalupář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Chalupář ve Wikipedii

Hledat frázi Chalupář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalupář například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Chalupář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář je v kategorii Záliby

Sepsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Chalupář i v jiné kategorii než v záliby.