Kdo je to?
Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Kdo je to Chalupář?

Jaký je význam slova Chalupář? Co to znamená?

Chalupář je současné pojmenování majitelů nebo uživatelů chalup. Chalupa byla venkovské stavení, v dřívějších dobách se její majitelé a obyvatelé nazývali chalupníci. Byli to drobní zemědělci s určitou výměrou pozemků i velikosti stavení.
Po druhé světové válce se venkov částečně vylidnil a uvolněné chalupy začali využívat obyvatelé měst jako rekreační stavení. Tito rekreanti se začali nazývat chalupáři. Jejich zásluhou se zachovalo mnoho dobových domků a památek. Někteří chalupáři se do svých domů nastěhovali. Chalupářství je velmi oblíbenou činností mnoha obyvatel i v současnosti.Kdo je to, byl Chalupář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chalupář? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Chalupář? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Protonová léčba? Znáte termín Bazaliom? Rozumíte pojmu Virus? Víte, co je to Dvojzubák?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, vysvětlení, popis, význam, Chalupář, co je to Chalupář?, slovo, původ slova, co znamená, formulace, kdo to je, přesný význam, lexikon, záliby, popis

Pojem Chalupář je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Chalupář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Chalupář ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Chalupář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Chalupář ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Chalupář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chalupář například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Chalupář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chalupář? Kdo to byl Chalupář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chalupář? Definice pojmu Chalupář je v sekci záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Chalupář i v jiné kategorii než v záliby.