Kdo je to?
Kdo je Rachel McAdams? Životopis Rachel McAdams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Rachel McAdams?

Kdo je Rachel McAdams? Životopis, informace, biografie, herectví

Rachel McAdams je kanadská filmová herečka. McAdams se narodila ve městě London ve státě Ontario do rodiny řidiče kamionu a zdravotní sestry. Poté vyrůstala ve městě St. Thomas. Od čtyř let se věnovala krasobruslení a ve dvanácti letech se začala věnovat herectví. Chodila na střední školu Central Elgin Collegiate Institute v St. Thomas a po jejím ukončení se přestěhovala do Toronta, kde studovala herectví na York University. V roce 2001 získala bakalářský titul (BFA).
Debutovala v komedii Žába k zulíbaní v roce 2002. Následovaly další komedie jako Protivný sprostý holky, Zápisník jedné lásky (2004). Za roli ve filmu Zápisník jedné lásky obdržela cenu Teen Choice a filmovou cenu MTV. Následovaly další komedie jako Nesvatbovi (2005), Manželská klec (2007) nebo Šťastlivci (2008). Zlom přišel v roce 2009, kdy si zahrála v drama Na odstřel a v dobrodružném filmu Sherlock Holmes. O dva roky později si zahrála ve druhém pokračování Sherlock Holmes: Hra stínů a v úspěšném filmu Půlnoc v Paříži (2011). Mezi další známé filmy patří Navždy spolu (2012), Lásky čas (2013), Spotlight, Bojovník, Aloha (2015) nebo Doctor Strange (2016).
McAdams se objevila také v několika epizodách seriálu Temný případ (2015).Kdo je Rachel McAdams? Životopis Rachel McAdams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Rachel McAdams

Národnost: kanadská
Datum narození: 17. 11. 1978
Místo narození: London, Ontario, Kanada

Tento text (Rachel McAdams) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Fanfiction? Vzpomněli byste si na význam slova Hypotéka? Vzpomenete si na definici slova Torx? Znáte definici termínu Zkracovačka?

Klíčová slova: životopis, informace, osobnost, místo narození, kde se narodila Rachel McAdams?, herectví, herectví, wikipedie, vysvětlení, wiki, datum narození, život, biografie, narození, lexikon, Rachel McAdams

Pojem Rachel McAdams je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Rachel McAdams ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Rachel McAdams v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Rachel McAdams ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Rachel McAdams ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Rachel McAdams ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rachel McAdams například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Rachel McAdams?

Nyní již víte Kdo je to Rachel McAdams? Kdy se narodila Rachel McAdams? Kde se narodila Rachel McAdams? Rachel McAdams patří do sekce Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Rachel McAdams například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rachel McAdams i v jiné kategorii než je herectví.