Kdo je to?
Kdo je Rachel McAdams? Životopis Rachel McAdams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Rachel McAdams?

Kdo je Rachel McAdams? Životopis, informace, biografie, herectví

Rachel McAdams je kanadská filmová herečka. McAdams se narodila ve městě London ve státě Ontario do rodiny řidiče kamionu a zdravotní sestry. Poté vyrůstala ve městě St. Thomas. Od čtyř let se věnovala krasobruslení a ve dvanácti letech se začala věnovat herectví. Chodila na střední školu Central Elgin Collegiate Institute v St. Thomas a po jejím ukončení se přestěhovala do Toronta, kde studovala herectví na York University. V roce 2001 získala bakalářský titul (BFA).
Debutovala v komedii Žába k zulíbaní v roce 2002. Následovaly další komedie jako Protivný sprostý holky, Zápisník jedné lásky (2004). Za roli ve filmu Zápisník jedné lásky obdržela cenu Teen Choice a filmovou cenu MTV. Následovaly další komedie jako Nesvatbovi (2005), Manželská klec (2007) nebo Šťastlivci (2008). Zlom přišel v roce 2009, kdy si zahrála v drama Na odstřel a v dobrodružném filmu Sherlock Holmes. O dva roky později si zahrála ve druhém pokračování Sherlock Holmes: Hra stínů a v úspěšném filmu Půlnoc v Paříži (2011). Mezi další známé filmy patří Navždy spolu (2012), Lásky čas (2013), Spotlight, Bojovník, Aloha (2015) nebo Doctor Strange (2016).
McAdams se objevila také v několika epizodách seriálu Temný případ (2015).Kdo je Rachel McAdams? Životopis Rachel McAdams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Rachel McAdams

Národnost: kanadská
Datum narození: 17. 11. 1978
Místo narození: London, Ontario, Kanada

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Rachel McAdams sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Fanfiction? Znáte definici termínu Editace? Vzpomenete si na definici slova Zánět? Pamatujete si definici pojmu Refundace?

Klíčová slova: narození, národnost, zajímavosti, kdy se narodila Rachel McAdams?, biografie, Rachel McAdams, wikipedie, datum narození, kdo je Rachel McAdams?, wiki, informace, herectví, místo narození, kde se narodila Rachel McAdams?, vysvětlení, popis

Pojem Rachel McAdams je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Rachel McAdams v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Rachel McAdams ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Rachel McAdams na Google.cz

Zkusit najít Rachel McAdams na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Rachel McAdams ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Rachel McAdams ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rachel McAdams například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rachel McAdams

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Rachel McAdams? Kdy se narodila Rachel McAdams? Kde se narodila Rachel McAdams? Rachel McAdams patří do kategorie Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Rachel McAdams např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rachel McAdams i v jiné kategorii než je herectví.