Kdo je to?
Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Antonín Novotný?

Kdo to byl Antonín Novotný? Stručný životopis

Antonín Novotný byl československým prezidentem v letech 1957 - 1968. Jako všichni prezidenti za totality svou kariéru budoval v rámci komunistické strany, kde se někdejší dělník vypracoval na řadu různých funkcí. Za jeho prezidentského působení došlo k uvolnění poměrů v kultuře a k rehabilitiaci nepravedlivě odsouzených obětí politických procesů z 50. let. Nesouhlasil se sovětskou okupací v roce 1968.Kdo byl Antonín Novotný? Životopis Antonín Novotný, slavní lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Antonín Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 10.12.1904
Místo narození: Letňany
Datum úmrtí: 28.1.1975

Líbí se stručný životopis s osobou Antonín Novotný? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Myxom? Znáte definici termínu Fermentace? Znáte pojem Věta jednoduchá? Pamatujete si definici pojmu Kometa?

Klíčová slova: pojem, co znamená, přesný výraz, popis, politici, původ slova, Antonín Novotný, vysvětlení, definice, kdo je Antonín Novotný?, odborný výraz, popis, informace, wiki, formulace, přesný význam

Pojem Antonín Novotný je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Antonín Novotný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Antonín Novotný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Antonín Novotný ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antonín Novotný ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Novotný například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Antonín Novotný? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Antonín Novotný? Kdo to byl Antonín Novotný? Kdy se narodil Antonín Novotný? Kde se narodil Antonín Novotný? Kdy zemřel Antonín Novotný? Antonín Novotný je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Novotný dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Novotný i v jiné kategorii než je politici.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?