Kdo je to?
Kdo je Jakub Hübner? Životopis Jakub Hübner, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jakub Hübner

Kdo je Jakub Hübner? Životopis, informace, biografie, hudba

Jakub Hübner je český muzikálový zpěvák, herec a spisovatel. Hübner se narodil 10. dubna 1989 v Benešově u Prahy. Již od mala měl Jakub Hübner kladný vztah k hudbě a v deseti letech jej rodiče přihlásili do Kühnova dětského sboru v Praze. Ve sboru působil dva roky a poté se z něj stal spíše samouk.
Svou první skladbu nahrál v šestnácti letech ve studiu UHL Records. Šlo o duet Everything Burns z filmu Fantastická čtyřka. Později složil vlastní píseň Piece of My Soul. Roku 2007 začal spolupracovat s Johnym Bartoschkem, který skládal hudbu a Hübner psal texty. Díky této spolupráci vznikl projekt EASE, který fungoval jeden rok.
Roku 2009 byl Hübner přijat na Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze na obor muzikál. V následujícím roce se připojil ke kapele The Travelers, kde působil jako zpěvák. Zpíval také v kapele City of Autumn.
Během let 2014-2016 vystupoval jako dirigent a zahrál si také v muzikálech Fantom opery a Ples upírů.
Hübner skládá nejčastěji z převzatých písní od jiných interpretů. Je také tvůrcem vlastních skladeb jako Nevěřím, Find the Sun, Nechci odejít, New Life, Mše půlnoční, About Us nebo The Sleeping Town. Skladbu The Sleeping Town věnoval nadaci Kapka naděje. Byla natočena před Vánoci 2008. Podílela se na ni kapela Innocens a skladatel Antonín Charvát.
Jakub Hübner vydal v roce 2015 svůj debutový román s názvem V tónech duhového života.Kdo je Jakub Hübner? Životopis Jakub Hübner, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Jakub Hübner

Národnost: česká
Datum narození: 10. 4. 1989
Místo narození: Benešov u Prahy, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jakub Hübner sdílet s ostatnímina Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Normostrana? Víte co je Vitamín A? Vzpomenete si na definici slova Tinnitus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Emancipace?

Klíčová slova: osobnost, lexikon, popis, wiki, hudba, životopis, informace, osobnosti, národnost, datum narození, život, kde se narodil Jakub Hübner?, hudba, wikipedie, narození, místo narození

Pojem Jakub Hübner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jakub Hübner

Hledejte bez špehování slovo Jakub Hübner ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Jakub Hübner ve Wikislovníku

Hledat termín Jakub Hübner na Google obrázcích

Vyhledat slovo Jakub Hübner v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Jakub Hübner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Hübner například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Hübner?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jakub Hübner? Kdy se narodil Jakub Hübner? Kde se narodil Jakub Hübner? Jakub Hübner je v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Jakub Hübner kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Hübner i v jiné kategorii než je hudba.