Kdo je to?
Kdo je Richard Chlad? Životopis Richard Chlad, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Richard Chlad

Kdo je Richard Chlad? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad přišel na svět 14. dubna 1962 v Praze. Nastoupil na Vysokou školu ekonomickou v Praze a studium v roce 1984 ukončil. Toho roku přišel jeho první automobilový závod.
V patnácti letech začal pracoval v zemědělském družstvu. Za peníze, které dostal po šestitýdenní brigádě na poli, investoval do basové kytary. V mládí hrával v kapele s Michalem Davidem, láska k autům však byla silnější než láska k hudbě.
Brzy poté založil společnost Krijcos a podnikal především v oblasti zábavního průmyslu. Ke svému jmění přišel díky nakupování věcí ze zahraničí a následnému přeprodeji v Čechách. Distribuoval videa, videokazety i digitální hodinky.
Vášnivě sbírá auta a ve svých osmačtyřiceti letech zvítězil na Masarykově okruhu v Brně v prestižním závodu Epilog. O dva roky později navíc tento úspěch po boku svého syna zopakoval.
Do roku 2020 tvořil pár s mladší modelkou a držitelkou titulu Mis Europe 2016 Lii Kees. Vztah s rodačkou z Kyrgystánu se však 14. července rozpadl. Na vině byl údajně alkohol na straně Lii, ta však nařčení odmítá, a naopak viní svého bývalé partnera z nadměrné žárlivosti.
Richard však po bývalé lásce dlouho netruchlil, a ještě v létě téhož roku se začal vídat s Annou-Marií Kánskou. Jde o dceru herečky Veroniky Kánské, známé především díky roli Blaženy Škopkové v trilogii Slunce, seno… Krásná Anna-Marie je o více než tři dekády mladší než miliardář.
Na podzim roku 2023 se v tisku hojně propírala chystaná svatba Anny-Marie a Richarda. Ti se plánovali vzít na Maledivách, jelikož jde ale ostrov, na němž převažuje islámské náboženství, musí oficiality proběhnout úředně v Česku. Podle tamního práva by se totiž uzavřené manželství řídilo právem šaría, což se s českým výkladem manželství (monogamní svazek muže a ženy, kteří jsou rovnoprávní) příliš neslučuje.
Richard je otcem čtyř dětí, které má z předchozích vztahů. Se svou novou manželkou prý už žádné další neplánuje. Syn miliardáře, Richard Chlad junior randí s Českou Miss 2019 Barborou Hodačkovou.Kdo je Richard Chlad? Životopis Richard Chlad, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Richard Chlad

Národnost: česká
Datum narození: 14. dubna 1962
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Richard Chlad sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu VoIP? Pamatujete si definici pojmu Prostituce? Znáte definici termínu Fiskální politika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Subsidiarita?

Klíčová slova: národnost, osobnost, podnikání, Richard Chlad, zajímavosti, podnikání, vysvětlení, kdo je Richard Chlad?, narození, biografie, datum narození, kdy se narodil Richard Chlad?, životopis, kde se narodil Richard Chlad?, osobnosti, informace

Pojem Richard Chlad je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Richard Chlad v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Richard Chlad ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Richard Chlad ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Richard Chlad ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Richard Chlad na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Richard Chlad na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Chlad například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Richard Chlad? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Richard Chlad? Kdy se narodil Richard Chlad? Kde se narodil Richard Chlad? Richard Chlad je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, finančník, richard Chlad, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Richard Chlad dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Chlad i v jiné kategorii než je podnikání.