Kdo je to?
Kdo je Luke Combs? Životopis Luke Combs, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Luke Combs

Kdo je Luke Combs? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Luke Albert Combs je americký country zpěvák a skladatel. Narodil se ve městě Huntersville v Severní Karolíně. Již od malička zpíval a během střední školy učinkoval v několika různých pěveckých kapelách a dokonce měl sólové vystoupení v Carnegie Hall v New Yorku. Během studií na Appalachian State University pracoval jako vyhazovač v baru a poté ve stejném baru začal účinkovat na pódiu. Později se přestěhoval do Tennessee, kde začal svou kariéru. V roce 2014 vydal jeho debutové EP The Way She Rides a téhož roku vydal i jeho druhé EP s názvem Can I Get an Outlaw. O rok později vydal jeho třetí EP This One’s For You s nahrávací společností Sony Music Nashville. Píseň Hurricane z tohoto EP se umístila na 1. místě v žebříčku nejlepších country skladeb a vydržela na 1. místě dva týdny. V roce 2017 vydal jeho debutové album opět s názvem This One’s For You. Album se umístilo na prvním místě v žebříčku Billboard’s - nejlepší country album roku a celkově na pátém místě v žebříčku US Billboard 200. Následovalo druhé album v roce 2019 s názvem What You See Is What You Get. 5 písní z onoho alba skončilo na prvním místě v žebříčku US Country Chart.Kdo je Luke Combs? Životopis Luke Combs, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Luke Combs

Národnost: americká
Datum narození: Huntersville, Severní Karolína, Spojené státy americké
Místo narození: 2. 3. 1990

Líbí se stručný životopis s osobou Luke Combs? Pak se podělte s kolegy, přáteli a partnery na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Blockchain? Znáte definici termínu Oltář? Znáte termín Pandemická únava? Pamatujete si definici pojmu Ale?

Klíčová slova: Luke Combs, lexikon, kdo je Luke Combs?, národnost, hudba, životopis, wikipedie, osobnosti, Luke Combs, život, narození, kdy se narodil Luke Combs?, vysvětlení, hudba, biografie, osobnost

Pojem Luke Combs je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Luke Combs na Youtube

Najít heslo Luke Combs ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Luke Combs ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Luke Combs ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Luke Combs ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Luke Combs například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Luke Combs?

Teď už víte Kdo je to Luke Combs? Kdy se narodil Luke Combs? Kde se narodil Luke Combs? Luke Combs je v sekci Hudba

Kategorie hudba, zlaté housle, luke Combs, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Luke Combs kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luke Combs i v jiné kategorii než je hudba.