Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Kdo je to Nacista?

Jaký je význam slova Nacista? Co to znamená?

Nacista byl představitelem nacismu, zvrhlé ideologie ("národního socialismu") šířené Hitlerem v Německu v období krátce před a v průběhu druhé světové války. Nacismus byl vyhrocený nacionalismus hlásající myšlenky jako nadřazenost árijské rasy a méněcennost všech ostatních ras a národností. Nacisté byli rasisté, antisemitisté, kteří svou idelologii šířili násilím.Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Nacista s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šmakoun? Víte, co je to Křížová klenba? Znáte termín Virál? Rozumíte pojmu Mauzoleum?

Klíčová slova: kdo je Nacista?, termín, vysvětlení, heslo, wiki, lexikon, formulace, význam, přesný výraz, etymologie, význam slova, význam pojmu, co znamená, odborný výraz, definice, informace

Pojem Nacista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Nacista na Google.cz

Vyhledat pojem Nacista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Nacista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nacista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nacista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nacista? Kdo to byl Nacista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacista? Definice pojmu Nacista je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.