Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Kdo je to Nacista?

Jaký je význam slova Nacista? Co to znamená?

Nacista byl představitelem nacismu, zvrhlé ideologie ("národního socialismu") šířené Hitlerem v Německu v období krátce před a v průběhu druhé světové války. Nacismus byl vyhrocený nacionalismus hlásající myšlenky jako nadřazenost árijské rasy a méněcennost všech ostatních ras a národností. Nacisté byli rasisté, antisemitisté, kteří svou idelologii šířili násilím.Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Nacista? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Tablet? Znáte definici termínu Vandalismus? Znáte termín Armatura? Pamatujete si definici pojmu Basejump?

Klíčová slova: kdo je Nacista?, co znamená, formulace, vysvětlení, politika, přesný význam, význam, význam pojmu, etymologie, definice, co je to Nacista?, přesný výraz, Nacista, heslo, synonymum, informace

Pojem Nacista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nacista ve Wikimedia Commons

Najít heslo Nacista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Nacista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Nacista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nacista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nacista? Kdo to byl Nacista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacista? Definice pojmu Nacista patří do sekce politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Nacista i v jiné sekci než je kategorie politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.