Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Kdo je to Nacista?

Jaký je význam slova Nacista? Co to znamená?

Nacista byl představitelem nacismu, zvrhlé ideologie ("národního socialismu") šířené Hitlerem v Německu v období krátce před a v průběhu druhé světové války. Nacismus byl vyhrocený nacionalismus hlásající myšlenky jako nadřazenost árijské rasy a méněcennost všech ostatních ras a národností. Nacisté byli rasisté, antisemitisté, kteří svou idelologii šířili násilím.Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Nacista? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šikana? Znáte pojem Anatomie? Znáte termín Keramika? Vzpomenete si na definici slova Smrtnost?

Klíčová slova: informace, wiki, termín, přesný výraz, lexikon, synonymum, kdo je Nacista?, co je to Nacista?, etymologie, kdo to je, význam, význam slova, popis, Nacista, původ slova, co znamená

Pojem Nacista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Nacista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nacista ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Nacista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Nacista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacista například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Nacista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nacista? Kdo to byl Nacista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacista? Definice pojmu Nacista je v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Nacista i jinde než v sekci než v politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.