Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Kdo je to Nacista?

Jaký je význam slova Nacista? Co to znamená?

Nacista byl představitelem nacismu, zvrhlé ideologie ("národního socialismu") šířené Hitlerem v Německu v období krátce před a v průběhu druhé světové války. Nacismus byl vyhrocený nacionalismus hlásající myšlenky jako nadřazenost árijské rasy a méněcennost všech ostatních ras a národností. Nacisté byli rasisté, antisemitisté, kteří svou idelologii šířili násilím.Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Nacista se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Tablet? Víte co je Ofsajd? Znáte termín Armatura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Anexe?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, kdo to je, popis, co je to Nacista?, heslo, definice, význam slova, přesný výraz, popis, význam, lexikon, politika, pojem, kdo je Nacista?, význam pojmu

Pojem Nacista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Nacista zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Nacista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Nacista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Nacista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Nacista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacista například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Nacista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nacista? Kdo to byl Nacista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacista? Definice pojmu Nacista je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.