Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Kdo je to Nacista?

Jaký je význam slova Nacista? Co to znamená?

Nacista byl představitelem nacismu, zvrhlé ideologie ("národního socialismu") šířené Hitlerem v Německu v období krátce před a v průběhu druhé světové války. Nacismus byl vyhrocený nacionalismus hlásající myšlenky jako nadřazenost árijské rasy a méněcennost všech ostatních ras a národností. Nacisté byli rasisté, antisemitisté, kteří svou idelologii šířili násilím.Kdo je to, byl Nacista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Nacista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šmakoun? Pamatujete si definici pojmu Monogamie? Znáte termín Virál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Informace?

Klíčová slova: přesný význam, termín, heslo, wiki, politika, popis, kdo je Nacista?, co znamená, slovo, význam, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz, původ slova, synonymum, definice

Pojem Nacista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Nacista ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Nacista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nacista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nacista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Nacista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nacista? Kdo to byl Nacista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacista? Definice pojmu Nacista se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Nacista i v jiné sekci než v politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.