Kdo je to?
Kdo je to Šupák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šupák? Lidé, hanlivé

Šupák

Co znamená a jaký je význam slova Šupák?

Slovem šupák nejčastěji označujeme člověka zanedbaného zevnějšku s otrhaným a špinavým nebo jinak nevzhledným oděvem a celkovým vzezřením. Můžeme jej použít o nějakém pobudovi, bezdomovci nebo i o celkově zanedbaně působícím jedinci, který nemusí patřit ani do jedné z uvedených skupin. Jako šupáci často vypadají lidé, kteří žijí sami a mají různé finanční či existenční problémy, alkoholici, gambleři, někdy i starší osoby neschopné se o sebe dostatečně postarat, případně někteří psychicky nemocní, jimž se nedostává pomoci. V jiném smyslu může výraz šupák znamenat totéž co zločinec, případně podvodník.


Kdo je to Šupák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šupák? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Vzduch? Pamatujete si definici pojmu Individualismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo EPC? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bit ?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, odborný výraz, wiki, původ slova, Šupák, hanlivé, informace, vysvětlení, význam slova, pojem, synonymum, heslo, hanlivé, termín, přesný výraz

Pojem Šupák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Šupák hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šupák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Šupák na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Šupák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Šupák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Šupák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šupák například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Šupák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě nyní již víte Kdo je to Šupák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šupák? Definice pojmu Šupák je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, jokrové rodina, Šupák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Šupák i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.