Kdo je to?
Kdo je to Šupák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šupák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Šupák?

Jaký je význam slova Šupák? Co to znamená?

Slovem šupák nejčastěji označujeme člověka zanedbaného zevnějšku s otrhaným a špinavým nebo jinak nevzhledným oděvem a celkovým vzezřením. Můžeme jej použít o nějakém pobudovi, bezdomovci nebo i o celkově zanedbaně působícím jedinci, který nemusí patřit ani do jedné z uvedených skupin. Jako šupáci často vypadají lidé, kteří žijí sami a mají různé finanční či existenční problémy, alkoholici, gambleři, někdy i starší osoby neschopné se o sebe dostatečně postarat, případně někteří psychicky nemocní, jimž se nedostává pomoci. V jiném smyslu může výraz šupák znamenat totéž co zločinec, případně podvodník.


Kdo je to Šupák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šupák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šupák s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Klevela? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fixírka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stav nebezpečí? Znáte termín CRP?

Klíčová slova: význam pojmu, Šupák, co znamená, popis, etymologie, přesný výraz, význam, wiki, význam slova, termín, informace, přesný výraz, wikipedie, definice, přesný význam, heslo

Pojem Šupák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Šupák zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Šupák na Youtube

Hledat výraz Šupák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Šupák ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Šupák ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Šupák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Šupák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Šupák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Šupák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šupák? Definice pojmu Šupák se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, termín řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Šupák hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).