Kdo je to?
Kdo je to Robert De Niro? Životopis Robert De Niro, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Robert De Niro?

Kdo je to Robert De Niro? Stručný životopis

Robert De Niro, celým jménem Robert Anthony De Niro, je herec, režisér a producent. Za svou práci získal celou řadu ocenění, jako dvě ceny Academy Awards, Golden Globe Award, Cecil B DeMille Award, AFI Life Achievement Award, prezidentskou Medaili svobody a byl také nominován na šest cen BAFTA , dvě Ceny Emmy a další.
Jednou z jeho první velmi úspěšných rolí bylo ztvárnění mladého Vita Corleona ve filmu Kmotr a postavy Jake LaMotta ve filmu Zuřící býk. S režisérem Scoresem natočil řadu dalších úspěšných filmů a získal ocenění Oscar.Kdo je to Robert De Niro? Životopis Robert De Niro, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Robert De Niro

Národnost: USA
Datum narození: 17. srpna 1943
Místo narození: Manhattan

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robert De Niro sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Blanšírování? Vzpomenete si na definici slova Ascorutin? Vzpomněli byste si na význam slova Myxom? Vzpomněli byste si na význam slova Ipod?

Klíčová slova: herectví, odborný výraz, co znamená, význam slova, heslo, původ slova, wiki, význam pojmu, význam, vysvětlení, formulace, termín, etymologie, Robert De Niro, informace, slovo

Pojem Robert De Niro je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Robert De Niro doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert De Niro ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Robert De Niro ve Wikipedii

Hledat heslo Robert De Niro ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Robert De Niro na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert De Niro například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert De Niro

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert De Niro? Kdo to byl Robert De Niro? Kdy se narodil Robert De Niro? Kde se narodil Robert De Niro? Robert De Niro se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert De Niro např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert De Niro i v jiné kategorii než je herectví.