Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy. Někteří tak činí zcela vědomě, neboť altruismus (dělat něco nezištně ve prospěch ostatních) zkrátka nepatří do jejich hodnotového žebříčku. Egoista dosáhne často svých cílů rychleji a možná i snadněji než ostatní, protože se nezabývá výčitkami svědomí a nebrzdí ho nějaké morální zábrany. U sobců nijak nepřekvapí nízká až nulová empatie k jejich okolí. Sobec zkrátka nebude dělat nic, z čeho mu nekouká žádný osobní prospěch. O lidech s touto vlastností to jejich okolí zpravidla ví a podle toho k nim také přistupuje.Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Egoista se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cloud? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sieg Heil? Pamatujete si definici pojmu Tailleur? Znáte termín Kyfóza?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, lexikon, co znamená, etymologie, Egoista, význam, pojem, vlastnosti, wiki, přesný význam, odborný výraz, původ slova, kdo je Egoista?, co je to Egoista?, informace

Pojem Egoista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Egoista

Hledat heslo Egoista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Egoista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Egoista na Youtube

Zkusit najít frázi Egoista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Egoista například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Egoista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.