Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy. Někteří tak činí zcela vědomě, neboť altruismus (dělat něco nezištně ve prospěch ostatních) zkrátka nepatří do jejich hodnotového žebříčku. Egoista dosáhne často svých cílů rychleji a možná i snadněji než ostatní, protože se nezabývá výčitkami svědomí a nebrzdí ho nějaké morální zábrany. U sobců nijak nepřekvapí nízká až nulová empatie k jejich okolí. Sobec zkrátka nebude dělat nic, z čeho mu nekouká žádný osobní prospěch. O lidech s touto vlastností to jejich okolí zpravidla ví a podle toho k nim také přistupuje.Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Egoista sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cloud? Rozumíte pojmu Podzemnice olejná? Pamatujete si definici pojmu Tailleur? Znáte pojem Glutasol?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, wiki, co je to Egoista?, formulace, vlastnosti, definice, lexikon, etymologie, kdo je Egoista?, pojem, termín, popis, popis, původ slova, Egoista

Pojem Egoista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Egoista zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Egoista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Egoista ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Egoista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Egoista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Egoista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Egoista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Egoista i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.