Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy.Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Egoista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Červená čočka? Znáte pojem NASA? Vzpomněli byste si na význam slova Trailer? Víte, co je to WWW?

Klíčová slova: definice, původ slova, kdo to je, vysvětlení, přesný výraz, formulace, vlastnosti, termín, etymologie, význam slova, co znamená, wiki, kdo je Egoista?, význam pojmu, Egoista

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Egoista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista se nachází v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Egoista i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.