Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy. Někteří tak činí zcela vědomě, neboť altruismus (dělat něco nezištně ve prospěch ostatních) zkrátka nepatří do jejich hodnotového žebříčku. Egoista dosáhne často svých cílů rychleji a možná i snadněji než ostatní, protože se nezabývá výčitkami svědomí a nebrzdí ho nějaké morální zábrany. U sobců nijak nepřekvapí nízká až nulová empatie k jejich okolí. Sobec zkrátka nebude dělat nic, z čeho mu nekouká žádný osobní prospěch. O lidech s touto vlastností to jejich okolí zpravidla ví a podle toho k nim také přistupuje.Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Egoista se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cloud? Vzpomněli byste si co označuje výraz Činohra? Pamatujete si definici pojmu Twoo? Znáte termín Halucinace?

Klíčová slova: heslo, co je to Egoista?, přesný význam, význam, pojem, odborný výraz, termín, informace, kdo to je, vysvětlení, popis, formulace, lexikon, vlastnosti, význam slova, slovo

Pojem Egoista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Egoista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Egoista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Egoista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Egoista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Egoista například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Egoista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.