Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy. Někteří tak činí zcela vědomě, neboť altruismus (dělat něco nezištně ve prospěch ostatních) zkrátka nepatří do jejich hodnotového žebříčku. Egoista dosáhne často svých cílů rychleji a možná i snadněji než ostatní, protože se nezabývá výčitkami svědomí a nebrzdí ho nějaké morální zábrany. U sobců nijak nepřekvapí nízká až nulová empatie k jejich okolí. Sobec zkrátka nebude dělat nic, z čeho mu nekouká žádný osobní prospěch. O lidech s touto vlastností to jejich okolí zpravidla ví a podle toho k nim také přistupuje.



Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Egoista s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cloud? Rozumíte pojmu Evoluce? Pamatujete si definici pojmu Trombóza? Znáte pojem Amarant?

Klíčová slova: původ slova, informace, slovo, formulace, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, kdo to je, Egoista, přesný význam, vlastnosti, význam pojmu, wiki, význam slova, co znamená, lexikon

Pojem Egoista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Egoista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Egoista ve Wikipedii

Vyhledat heslo Egoista ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Egoista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Egoista například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Egoista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Egoista i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.