Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy. Někteří tak činí zcela vědomě, neboť altruismus (dělat něco nezištně ve prospěch ostatních) zkrátka nepatří do jejich hodnotového žebříčku. Egoista dosáhne často svých cílů rychleji a možná i snadněji než ostatní, protože se nezabývá výčitkami svědomí a nebrzdí ho nějaké morální zábrany. U sobců nijak nepřekvapí nízká až nulová empatie k jejich okolí. Sobec zkrátka nebude dělat nic, z čeho mu nekouká žádný osobní prospěch. O lidech s touto vlastností to jejich okolí zpravidla ví a podle toho k nim také přistupuje.Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Egoista? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cloud? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zima? Pamatujete si definici pojmu Trombóza? Víte co je Bio?

Klíčová slova: etymologie, formulace, přesný výraz, lexikon, kdo to je, vysvětlení, termín, popis, co znamená, pojem, definice, původ slova, synonymum, heslo, vlastnosti, popis

Pojem Egoista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Egoista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Egoista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Egoista ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Egoista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Egoista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Egoista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Egoista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.