Kdo je to?
Kdo je to Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Egoista? Lidé, vlastnosti

Egoista

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy. Někteří tak činí zcela vědomě, neboť altruismus (dělat něco nezištně ve prospěch ostatních) zkrátka nepatří do jejich hodnotového žebříčku. Egoista dosáhne často svých cílů rychleji a možná i snadněji než ostatní, protože se nezabývá výčitkami svědomí a nebrzdí ho nějaké morální zábrany. U sobců nijak nepřekvapí nízká až nulová empatie k jejich okolí. Sobec zkrátka nebude dělat nic, z čeho mu nekouká žádný osobní prospěch. O lidech s touto vlastností to jejich okolí zpravidla ví a podle toho k nim také přistupuje.Kdo je to Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Egoista? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Egoista můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Cloud? Pamatujete si definici pojmu Elegie? Pamatujete si definici pojmu Šmakoun? Vzpomněli byste si co znamená slovo Databáze?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, wikipedie, definice, popis, pojem, vlastnosti, termín, etymologie, informace, význam, vysvětlení, co znamená, Egoista, synonymum, vlastnosti

Pojem Egoista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Egoista zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Egoista na Youtube

Hledat pojem Egoista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Egoista ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Egoista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Egoista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Egoista například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Egoista, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, naštvaný muž, egoista, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Egoista i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.