Kdo je to?
Kdo je Lukáš Kovanda? Životopis Lukáš Kovanda, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Lukáš Kovanda

Kdo je Lukáš Kovanda? Životopis, informace, biografie, novináři

Lukáš Kovanda je český ekonom.
Vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK a Fakultu sociálních věd UK. Následně také VŠE. Studoval též v zahraničí. Přednáší na CEVRO Insitut a také na Národohospodářské fakultě VŠE. Dosáhl titulu Ph.D.
Působí jako ekonom a ekonomický expert. Je hlavním analytikem Trinity Bank. Od roku 2020 je také členem Národní ekonomické rady vlády. Též působí jako analytik při OSN v rámci Rozvojového programu OSN. Je členem vědeckého grémia České národní banky.
Často vystupuje jako ekonomický expert například v televizním zpravodajství, v rozhlase nebo v popularizačních pořadech zaměřených na ekonomická témata a investice, čímž se u nás dostal do širšího veřejného povědomí.
Je také autorem či spoluautorem řady knih. Např. Koupě bytu pod lupou aneb Jak úspěšně vybrat, financovat a koupit byt (2014) či knih Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé (2012) nebo Proč si ženy přitažlivost koupit nemohou a muži ano (2013).Kdo je Lukáš Kovanda? Životopis Lukáš Kovanda, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Lukáš Kovanda

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1980
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Lukáš Kovanda? Potom se podělte s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Sarkazmus? Znáte termín Indukční motor? Znáte termín Gnóze? Víte, co je to Google Pay?

Klíčová slova: místo narození, wiki, zajímavosti, kde se narodil Lukáš Kovanda?, Lukáš Kovanda, novináři, popis, biografie, život, wikipedie, informace, kdo je Lukáš Kovanda?, narození, osobnost, kdy se narodil Lukáš Kovanda?, životopis

Pojem Lukáš Kovanda je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Lukáš Kovanda hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Lukáš Kovanda ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Kovanda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Lukáš Kovanda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Lukáš Kovanda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Lukáš Kovanda na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Kovanda například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Lukáš Kovanda? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lukáš Kovanda? Kdy se narodil Lukáš Kovanda? Kde se narodil Lukáš Kovanda? Lukáš Kovanda patří do sekce Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Lukáš Kovanda dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Kovanda i v jiné kategorii než je novináři.