Kdo je to?
Kdo je to Naturista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Naturista? Lidé, záliby

Naturista

Co znamená a jaký je význam slova Naturista?

Naturista je člověk, který vyznává naturismus - tedy praktikování nahoty v soukromí, ale i na veřejnosti. Můžeme se setkat i s pojmem nudista.
Naturisté věří ve sblížení člověka s přírodou prostřednictvím toho, že nebudou nosit oblečení. Zároveň se podle nich jedná i o oslavu lidského těla a přijmutí vlastního těla. Naturisté se nejčastěji objevují na nudistických plážích nebo na akcích pro ně uspořádaných. Ve výjimečných případech se s nimi můžeme setkat i při příležitosti naturistických happeningů, které mají na naturistický styl života upozornit.Kdo je to Naturista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Naturista? Lidé, záliby

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Zorbing? Vzpomněli byste si co označuje výraz ROM? Pamatujete si definici pojmu Geologické kladivo? Znáte termín Veřejná služba?

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, Naturista, definice, co znamená, Naturista, vysvětlení, popis, formulace, přesný výraz, záliby, záliby, pojem, wikipedie, přesný výraz, původ slova

Pojem Naturista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Naturista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Naturista ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Naturista ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Naturista ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Naturista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Naturista například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Naturista

Nyní již víte Kdo je to Naturista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Naturista? Definice pojmu Naturista se nachází v kategorii Záliby

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, slovo, termín, výrazkupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.