Kdo je to?
Kdo je to Naturista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Naturista? Lidé, záliby

Kdo je to Naturista?

Jaký je význam slova Naturista? Co to znamená?

Naturista je člověk, který vyznává naturismus - tedy praktikování nahoty v soukromí, ale i na veřejnosti. Můžeme se setkat i s pojmem nudista.
Naturisté věří ve sblížení člověka s přírodou prostřednictvím toho, že nebudou nosit oblečení. Zároveň se podle nich jedná i o oslavu lidského těla a přijmutí vlastního těla. Naturisté se nejčastěji objevují na nudistických plážích nebo na akcích pro ně uspořádaných. Ve výjimečných případech se s nimi můžeme setkat i při příležitosti naturistických happeningů, které mají na naturistický styl života upozornit.Kdo je to Naturista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Naturista? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Naturista s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Fakturační adresa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Parodie? Pamatujete si definici pojmu Den Země? Znáte termín Oltář?

Klíčová slova: význam, přesný význam, termín, heslo, přesný výraz, slovo, synonymum, definice, lexikon, formulace, Naturista, vysvětlení, Naturista, přesný výraz, význam slova, záliby

Pojem Naturista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Naturista

Najít heslo Naturista na Google obrázcích

Hledat termín Naturista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Naturista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Naturista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Naturista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Naturista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Naturista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Naturista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Naturista? Definice pojmu Naturista je v kategorii Záliby

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Naturista i v jiné části webu než je kategorie záliby.