Kdo je to?
Kdo je to Markéta Gregorová? Životopis Markéta Gregorová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Markéta Gregorová?

Kdo je to Markéta Gregorová? Stručný životopis

Markéta Gregorová je politička, absolventka Evropských studií a oboru Mezinárodní vztahy na MU v Brně, e-commerce specialistka a také testerka webových aplikací. Jako členka Pirátské strany zastává funkci vedoucí zahraničního odboru, je předsedkyní Evropské pirátské strany a zastupitelkou Brna.
Markéta Gregorová se v roce 2019 stala poslankyní Evropského parlamentu.Kdo je to Markéta Gregorová? Životopis Markéta Gregorová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Markéta Gregorová

Národnost: česká
Datum narození: 14. ledna 1993
Místo narození: Most

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Markéta Gregorová s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Iritace? Víte co je Pravice? Pamatujete si definici pojmu Irská káva? Vzpomněli byste si co označuje výraz HTTP?

Klíčová slova: termín, kdo to je, popis, definice, popis, slovo, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, wiki, politici, Markéta Gregorová, formulace, původ slova, význam pojmu, heslo

Pojem Markéta Gregorová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Markéta Gregorová lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Markéta Gregorová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Markéta Gregorová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Markéta Gregorová na Youtube

Najít slovo Markéta Gregorová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Gregorová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Markéta Gregorová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Gregorová? Kdo to byl Markéta Gregorová? Kdy se narodil Markéta Gregorová? Kde se narodil Markéta Gregorová? Markéta Gregorová se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Markéta Gregorová dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Gregorová i v jiné kategorii než je politici.