Kdo je to?
Kdo je to, byl Sluha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluha? Lidé, profese

Kdo je to Sluha?

Co znamená a jaký je význam slova Sluha?

Sluha je muž, který má za úkol zajišťovat běžné činnosti v něčí domácnosti. Nejčastější činnosti vykonávané sluhy a služkami jsou vaření, úklid, praní a žehlení, drobná údržba, nakupování, krmení domácích zvířat, hlídání dětí apod. Skupina sluhů a služek v jedné domácnosti se nazývá služebnictvo. To je podřízeno Majordomovi (správci).Kdo je to, byl Sluha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluha? Lidé, profese

Definici slova Sluha můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Lustrační osvědčení? Pamatujete si definici pojmu Antispyware? Pamatujete si definici pojmu Udržitelný rozvoj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anatomie?

Klíčová slova: informace, Sluha, profese, etymologie, popis, vysvětlení, slovo, kdo je Sluha?, co je to Sluha?, heslo, wiki, přesný význam, význam pojmu, termín, lexikon, definice

Pojem Sluha je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Sluha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Sluha ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Sluha ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Sluha na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sluha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Sluha, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sluha? Kdo to byl Sluha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluha? Definice pojmu Sluha se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Sluha i v jiné sekci než je kategorie profese.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.