Kdo je to?
Kdo je Patrik Kincl? Životopis Patrik Kincl, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Patrik Kincl

Kdo je Patrik Kincl? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Patrik Kincl je český MMA zápasník.
Patrick se narodil 21. července 1989 v Hradci Králové. Odmalička ho to táhlo k bojovým sportům. V pěti letech jej rodiče přihlásili na judo, u kterého vydržel sedm let. Pak jej v pubertě oslovilo prkno - věnoval se skateboardingu a v zimě snowboardingu. Později se však našel v boxu a od něj přešel k MMA. V MMA je asi nejlepším zápasníkem České a Slovenské republiky. Zápasí v kategoriích welterové (do 77 kg) a střední váze (do 84 kg). Trénuje v klubu All Sports Academy v Hradci Králové, kde pracuje jako zápasník i jako trenér. Za svou kariéru zápasil pod hlavičkami různých organizací, ať již tuzemských, jako je například GCF nebo XNF, nebo zahraničních (KSW, ACB). Dnes má smlouvu s českou společností OKTAGON.
Má za sebou spoustu úspěchů. Když začneme boxem, kterému se až tolik nevěnuje, je potřeba zmínit jeho výhru nad Martinem Valentou v roce 2020 v Kladně. Další zápas - s Attilou Véghem prohrál. V MMA má na kontě mnoho výher, jmenujme alespoň nad Tomášem Vajlarem v roce 2007, Polákem Davidem Warcholem také z roku 2007, Davidem Kedzuchem ze Slovenska z roku 2008, Slovákem Peterem Stachem z 2013, Slovákem Robertem Pukačem z 2015, Brazilcem Igorem Fernandesem z 2017. S Karlosem Vémolou má nerozhodný stav, kdy od něj byl poražen v roce 2018, ale vyhrál nad ním v roce 2023.
Kromě toho, že sám zápasí, také trénuje, a to například Davida Dvořáka.
Jeho dalším zaměstnáním je vytváření podcastu Fight and Talk, který však vychází nepravidelně.
Velmi sympatická je jeho benefiční činnost, při které se snaží vydělané peníze věnovat na dobročinné účely. V rámci organizace „MMA pomáhá“ podpořil například dívenku Jasmínku, která měla srdeční vadu. Podpořil rovněž Český registr dárců krvetvorných buněk a sám je i registrovaným dárcem. Je také ambasadorem kampaně, která cílí na bezpečný převoz psů v automobilech.Kdo je Patrik Kincl? Životopis Patrik Kincl, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Patrik Kincl

Národnost: česká
Datum narození: 21. 7. 1989
Místo narození: Hradec Králové

Popis osobnosti Patrik Kincl můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem COC list? Pamatujete si definici pojmu Dědičný hřích? Pamatujete si definici pojmu Obřízka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Směnka?

Klíčová slova: datum narození, lexikon, popis, wikipedie, místo narození, sport, kde se narodil Patrik Kincl?, kdy se narodil Patrik Kincl?, informace, biografie, sport, životopis, kdo je Patrik Kincl?, život, narození, národnost

Pojem Patrik Kincl je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Patrik Kincl v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Patrik Kincl ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrik Kincl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Patrik Kincl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Patrik Kincl ve Wikipedii

Hledat heslo Patrik Kincl ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Kincl například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patrik Kincl

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Patrik Kincl? Kdy se narodil Patrik Kincl? Kde se narodil Patrik Kincl? Patrik Kincl je v sekci Sport

Kategorie sport, basketbalista, patrik Kincl, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Patrik Kincl dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Kincl i v jiné kategorii než je sport.