Kdo je to?
Kdo je to, byl Sklář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sklář? Lidé, profese

Kdo je to Sklář?

Jaký je význam slova Sklář? Co to znamená?

Sklář je odborník, který se věnuje výrobě předmětů ze skloviny. Pro tvarování využívá různých postupů, jako je foukání, roztáčení, vrstvení a další techniky. Bezpečným způsobem obsluhuje přístroje pro tavení i chlazení při výrobě lisovaného skla i zařízení na samotnou výrobu skla i ozdob.
Sklář často spolupracuje s výtvarníky nebo přímo klienty, podle jejichž návrhů a přání pak sklářské produkty tvaruje.Kdo je to, byl Sklář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sklář? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Sklář se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Úniková hra? Vzpomněli byste si na význam slova Bigos? Znáte pojem Sněžnice? Znáte definici termínu Laparoskopie?

Klíčová slova: kdo to je, popis, odborný výraz, wiki, termín, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, popis, co znamená, pojem, význam pojmu, profese, heslo, význam slova, etymologie

Pojem Sklář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Sklář ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sklář na Youtube

Hledat pojem Sklář na Google.cz

Vyhledat termín Sklář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sklář například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Sklář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sklář? Kdo to byl Sklář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sklář? Definice pojmu Sklář je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Sklář hledat i v jiných kategoriích (než profese).