Kdo je to?
Kdo je to, byl Sklář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sklář? Lidé, profese

Kdo je to Sklář?

Jaký je význam slova Sklář? Co to znamená?

Sklář je odborník, který se věnuje výrobě předmětů ze skloviny. Pro tvarování využívá různých postupů, jako je foukání, roztáčení, vrstvení a další techniky. Bezpečným způsobem obsluhuje přístroje pro tavení i chlazení při výrobě lisovaného skla i zařízení na samotnou výrobu skla i ozdob.
Sklář často spolupracuje s výtvarníky nebo přímo klienty, podle jejichž návrhů a přání pak sklářské produkty tvaruje.Kdo je to, byl Sklář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sklář? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sklář sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ratifikace? Pamatujete si definici pojmu Synergie? Znáte pojem Hematokrit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Štítná žláza?

Klíčová slova: co je to Sklář?, Sklář, formulace, přesný význam, odborný výraz, vysvětlení, slovo, popis, kdo je Sklář?, význam slova, wiki, etymologie, pojem, lexikon, co znamená, heslo

Pojem Sklář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Sklář ve vyhledávači Yandex

Najít termín Sklář na Google.cz

Hledat termín Sklář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Sklář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sklář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Sklář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sklář? Kdo to byl Sklář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sklář? Definice pojmu Sklář se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.