Kdo je to?
Kdo je to, byl Sklář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sklář? Lidé, profese

Kdo je to Sklář?

Jaký je význam slova Sklář? Co to znamená?

Sklář je odborník, který se věnuje výrobě předmětů ze skloviny. Pro tvarování využívá různých postupů, jako je foukání, roztáčení, vrstvení a další techniky. Bezpečným způsobem obsluhuje přístroje pro tavení i chlazení při výrobě lisovaného skla i zařízení na samotnou výrobu skla i ozdob.
Sklář často spolupracuje s výtvarníky nebo přímo klienty, podle jejichž návrhů a přání pak sklářské produkty tvaruje.Kdo je to, byl Sklář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sklář? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sklář? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Úniková hra? Rozumíte pojmu Emoční inteligence? Znáte pojem Sněžnice? Znáte pojem Vítr?

Klíčová slova: profese, význam, popis, přesný význam, formulace, kdo to je, odborný výraz, slovo, termín, informace, původ slova, kdo je Sklář?, vysvětlení, heslo, co je to Sklář?, co znamená

Pojem Sklář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sklář v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Sklář ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Sklář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Sklář na Google.cz

Vyhledat pojem Sklář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sklář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Sklář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sklář? Kdo to byl Sklář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sklář? Definice pojmu Sklář je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sklář i jinde než v sekci než v profese.