Kdo je to?
Kdo je Jiří Straka? Životopis Jiří Straka, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Kdo je Jiří Straka?

Kdo je Jiří Straka? Životopis, informace, biografie, zločin

Jiří Straka je český několikanásobný vrah, známý pod přezdívkou spartakiádní vrah. Straka se narodil v Praze do poměrně slušné rodiny. Avšak v mládí se u něj začalo vyvíjet podivné chování. Po několika excesech museli rodiče vyhledat pomoc psychiatra, aby zjistili, co se s jejich synem děje. I přes jeho nadprůměrnou inteligenci (IQ 125) měl ve škole špatné známky, nedostatek motivace a nevěděl, co se životem. Ve škole míval často problémy s chováním, pral se se svými spolužáky a podílel se na drobných krádežích.
Po dokončení základní školy se dostal na hornické učiliště ve Stochově (1983), kde bydlel na internátě. Do Prahy jezdíval jen na víkendy. Když mu bylo šestnáct let, napadl v rozmezí tří měsíců kolem jedenácti žen. Celkem měl Jiří Straka na svědomí tři usvědčené vraždy, dva pokusy o vraždu, pět znásilnění, tři loupeže a několik krádeží. Souzen byl jako nezletilý, tudíž dostal nejvyšší možný trest – deset let vězení. Pokud by byl souzen jako zletilý, byl by mu pravděpodobně udělen trest smrti. Kromě desetiletého trestu musel navštěvovat psychiatricko-sexuologické léčení.
Po návratu z vězení si Straka změnil svou identitu a žije v ústraní.Kdo je Jiří Straka? Životopis Jiří Straka, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Základní informace o osobě Jiří Straka

Národnost: česká
Datum narození: 14. 4. 1969
Místo narození: Praha, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Straka? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Akušroubovák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deteriorace? Znáte termín Noktovizor? Znáte termín Halloween?

Klíčová slova: kdo je Jiří Straka?, životopis, národnost, místo narození, datum narození, zločin, kdy se narodil Jiří Straka?, kde se narodil Jiří Straka?, život, zločin, Jiří Straka, vysvětlení, osobnost, wikipedie, zajímavosti, Jiří Straka

Pojem Jiří Straka je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jiří Straka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Jiří Straka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Straka ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Jiří Straka ve Wikipedii

Hledat heslo Jiří Straka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Jiří Straka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Straka například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Straka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Straka? Kdy se narodil Jiří Straka? Kde se narodil Jiří Straka? Jiří Straka patří do kategorie Zločin

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jiří Straka třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Straka i v jiné kategorii než je zločin.