Kdo je to?
Kdo je Jiří Straka? Životopis Jiří Straka, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Jiří Straka

Kdo je Jiří Straka? Životopis, informace, biografie, zločin

Jiří Straka je český několikanásobný vrah, známý pod přezdívkou spartakiádní vrah. Straka se narodil v Praze do poměrně slušné rodiny. Avšak v mládí se u něj začalo vyvíjet podivné chování. Po několika excesech museli rodiče vyhledat pomoc psychiatra, aby zjistili, co se s jejich synem děje. I přes jeho nadprůměrnou inteligenci (IQ 125) měl ve škole špatné známky, nedostatek motivace a nevěděl, co se životem. Ve škole míval často problémy s chováním, pral se se svými spolužáky a podílel se na drobných krádežích.
Po dokončení základní školy se dostal na hornické učiliště ve Stochově (1983), kde bydlel na internátě. Do Prahy jezdíval jen na víkendy. Když mu bylo šestnáct let, napadl v rozmezí tří měsíců kolem jedenácti žen. Celkem měl Jiří Straka na svědomí tři usvědčené vraždy, dva pokusy o vraždu, pět znásilnění, tři loupeže a několik krádeží. Souzen byl jako nezletilý, tudíž dostal nejvyšší možný trest – deset let vězení. Pokud by byl souzen jako zletilý, byl by mu pravděpodobně udělen trest smrti. Kromě desetiletého trestu musel navštěvovat psychiatricko-sexuologické léčení.
Po návratu z vězení si Straka změnil svou identitu a žije v ústraní.Kdo je Jiří Straka? Životopis Jiří Straka, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Hlavní data o osobě Jiří Straka

Národnost: česká
Datum narození: 14. 4. 1969
Místo narození: Praha, Československo

Tento text (Jiří Straka) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Irská káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dodací list? Znáte termín Paragraf? Víte co je Hypnóza?

Klíčová slova: biografie, informace, lexikon, kde se narodil Jiří Straka?, wikipedie, národnost, zločin, narození, kdy se narodil Jiří Straka?, Jiří Straka, kdo je Jiří Straka?, popis, Jiří Straka, život, zajímavosti, datum narození

Pojem Jiří Straka je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jiří Straka zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Jiří Straka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jiří Straka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Jiří Straka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Jiří Straka na Google.cz

Hledat heslo Jiří Straka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Straka například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Straka

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jiří Straka? Kdy se narodil Jiří Straka? Kde se narodil Jiří Straka? Jiří Straka je v kategorii Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jiří Straka dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Straka i v jiné kategorii než je zločin.