Kdo je to?
Kdo je Lucie Gelemová? Životopis Lucie Gelemová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Lucie Gelemová

Kdo je Lucie Gelemová? Životopis, informace, biografie, umělci

Novodobá česká malířka Lucie Gelemová proslula nejvíce svým mileneckým vztahem s o čtyřicet let starším Felixem Slováčkem, se kterým chtěla mít rodinu a aspoň dvě děti. Jak sama přiznává, její malby jsou odrazem jejího nitra. Formuje tak své nelehké osobní prožitky. Se samotnou kresbou začala jako samouk. Do studia se pustila až ve svých 23 letech, kdy odjela do Londýna. Byla oslovena židovskou malířkou Barbarou Jackson, pod jejímž vedením se začala rozvíjet. Studovala tři roky v Institutu Archer Academy.
Po ukončení studia se vrátila zpět do České republiky. Zde absolvovala kurz arteterapie na Masarykově univerzitě v Brně. Také si udělala půlroční kurz malby v ateliéru Jaroslava Platila v rodných Českých Budějovicích. Státní zkouškou úspěšně zakončila následující studium v letech 2014-2017 na vysoké umělecké škole ART&DESIGN INSTITUT v Praze.
Lucie miluje přírodu, zvířata a starší muže. Po rozchodu s Felixem Slováčkem, mezi nimi zavládlo ticho a mlčení. To je již za nimi a rádi si občas poklábosí jako staří známí. Nedávno se ale objevila na výstavě svých obrazů po boku dalšího, evidentně staršího muže. Jednalo se o Vadima Petrova, bývalého manžela Zlaty Adamovské.Kdo je Lucie Gelemová? Životopis Lucie Gelemová, osobnosti, slavná žena z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Lucie Gelemová

Národnost: česká
Datum narození: 31.12.1982
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Lucie Gelemová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Absces? Znáte pojem Šelest na srdci? Vzpomněli byste si co označuje výraz Grant? Vzpomenete si na definici slova Touha?

Klíčová slova: datum narození, osobnost, místo narození, umělci, Lucie Gelemová, kdo je Lucie Gelemová?, kde se narodila Lucie Gelemová?, kdy se narodila Lucie Gelemová?, život, narození, informace, zajímavosti, popis, národnost, osobnosti, lexikon

Pojem Lucie Gelemová je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Lucie Gelemová v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Lucie Gelemová ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Lucie Gelemová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Lucie Gelemová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Gelemová ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Lucie Gelemová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Gelemová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Gelemová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Lucie Gelemová? Kdy se narodila Lucie Gelemová? Kde se narodila Lucie Gelemová? Lucie Gelemová se nachází v sekci Umělci

Napsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lucie Gelemová např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Gelemová i v jiné kategorii než je umělci.