Kdo je to?
Kdo je to Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císař? Lidé, panovníci

Kdo je to Císař?

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císař? Lidé, panovníci

Tento text (Císař) můžete sdílet s ostatnímina Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Punč? Vzpomněli byste si na význam slova Silverlight? Rozumíte pojmu Spravedlnost? Znáte definici termínu Insolvenční řízení?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, odborný výraz, přesný výraz, wiki, Císař, co znamená, popis, přesný výraz, Císař, formulace, lexikon, přesný význam, etymologie, panovníci, slovo

Pojem Císař je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Císař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Císař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Císař na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Císař ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Císař ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Císař například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Císař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař patří do kategorie Panovníci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Císař v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je panovníci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.