Kdo je to?
Kdo je to Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císař? Lidé, panovníci

Kdo je to Císař?

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císař? Lidé, panovníci

Zaujalo vás slovo, termín Císař? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Punč? Znáte pojem Pilíř? Rozumíte pojmu Zádušní mše? Vzpomenete si na definici slova Pomluva?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, Císař, definice, vysvětlení, význam slova, heslo, Císař, formulace, lexikon, panovníci, wikipedie, etymologie, původ slova, popis, pojem

Pojem Císař je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Císař lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Císař ve Wikipedii

Najít pojem Císař ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Císař na Google.cz

Najít výraz Císař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Císař například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Císař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař je v kategorii Panovníci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Císař i v jiné části webu než je kategorie panovníci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.