Kdo je to?
Kdo je to Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císař? Lidé, panovníci

Císař

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císař? Lidé, panovníci

Uvedený text s definicí slova Císař můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Sokl? Pamatujete si definici pojmu Gopay? Rozumíte pojmu Chemoterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Melta?

Klíčová slova: Císař, odborný výraz, wikipedie, pojem, význam pojmu, přesný význam, heslo, definice, Císař, etymologie, lexikon, přesný výraz, panovníci, termín, význam slova, přesný výraz

Pojem Císař je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Císař

Zkusit najít frázi Císař ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Císař ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Císař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Císař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Císař na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Císař například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Císař, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař je v sekci Panovníci

Kategorie panovníci, česká princezna, císař, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než panovníci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.