Kdo je to?
Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Kdo je to Císař?

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Sdílejte tuto stránku se slovem Císař se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Sója? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čabajka? Rozumíte pojmu Totalita? Víte co je Protektor?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, co je to Císař?, kdo to je, slovo, heslo, co znamená, synonymum, formulace, wiki, definice, popis, Císař, význam slova, lexikon, přesný výraz

Pojem Císař je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Císař ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Císař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Císař ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Císař na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Císař například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Císař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Císař? Kdo to byl Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař je v kategorii panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než panovníci).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.