Kdo je to?
Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Kdo je to Císař?

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Císař s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Spektiv? Znáte pojem Ofsajd? Rozumíte pojmu Chudoba? Vzpomenete si na definici slova Utilitarismus?

Klíčová slova: přesný výraz, panovníci, význam pojmu, Císař, popis, informace, termín, význam slova, synonymum, heslo, kdo to je, kdo je Císař?, definice, lexikon, pojem, popis

Pojem Císař je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Císař na Youtube

Hledat heslo Císař ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Císař na Google.cz

Najít pojem Císař ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Císař například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Císař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Císař? Kdo to byl Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař se nachází v sekci panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než panovníci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.