Kdo je to?
Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Kdo je to Císař?

Jaký je význam slova Císař? Co to znamená?

Císař je nositelem nejvyšší panovnické hodnosti. Samotný název byl odvozen od jména Caesar, které se v Římské říši používalo jako titul. Císař bývá oslovován jak císařské Veličenstvo. První císaři vládli v Římské říši, později se titul rozšířil i do říší dalších.
V současnosti je znám pouze jeden panující císař – císař Akihito v Japonsku.Kdo je to, byl Císař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císař? Lidé, panovníci

Budeme rádi, pokud budete definici slova Císař sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Sója? Znáte termín Ateroskleróza? Rozumíte pojmu Totalita? Víte, co je to Hostel?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, vysvětlení, etymologie, informace, wiki, co je to Císař?, slovo, kdo to je, popis, termín, lexikon, formulace, panovníci, popis, přesný výraz

Pojem Císař je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Císař ve Wikislovníku

Hledat slovo Císař na Google.cz

Najít termín Císař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Císař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Císař například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Císař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Císař? Kdo to byl Císař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císař? Definice pojmu Císař se nachází v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Císař i v jiné kategorii než v panovníci.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.