Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Lužičký Srb? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Rozvodí? Znáte pojem Agorafobie? Rozumíte pojmu Obstrukce? Vzpomenete si na definici slova Meditace?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, pojem, význam pojmu, význam slova, popis, synonymum, kdo to je, formulace, přesný význam, význam, kdo je Lužičký Srb?, národnost, definice, informace, popis

Pojem Lužičký Srb je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Lužičký Srb ve Wikislovníku

Najít výraz Lužičký Srb ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lužičký Srb na Youtube

Vyhledat výraz Lužičký Srb ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lužičký Srb například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Lužičký Srb? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb je v sekci národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Lužičký Srb i v jiných kategoriích (než národnost).