Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lužičký Srb s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Rozvodí? Vzpomněli byste si na význam slova Happy slapping? Rozumíte pojmu Obstrukce? Znáte definici termínu Watt?

Klíčová slova: informace, popis, co znamená, formulace, heslo, přesný význam, slovo, přesný výraz, pojem, termín, význam, vysvětlení, lexikon, definice, národnost, Lužičký Srb

Pojem Lužičký Srb je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Lužičký Srb ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lužičký Srb na Youtube

Hledat heslo Lužičký Srb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Lužičký Srb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lužičký Srb například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Lužičký Srb? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb se nachází v kategorii národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie národnost.