Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Definici slova Lužičký Srb můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Rozvodí? Znáte termín After party? Rozumíte pojmu Obstrukce? Víte, co je to Hybridní válka?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, Lužičký Srb, lexikon, informace, popis, etymologie, co znamená, slovo, formulace, termín, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, pojem, synonymum

Pojem Lužičký Srb je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Lužičký Srb ve Wikipedii

Vyhledat pojem Lužičký Srb ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lužičký Srb na Youtube

Najít výraz Lužičký Srb ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lužičký Srb například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Lužičký Srb, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb se nachází v sekci národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Lužičký Srb i jinde než v sekci než v národnost.