Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lužičký Srb? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Konvektomat? Víte co je Gastroskopie? Rozumíte pojmu Přísudek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Flattr?

Klíčová slova: definice, původ slova, vysvětlení, Lužičký Srb, přesný význam, synonymum, termín, význam slova, wiki, slovo, popis, heslo, kdo je Lužičký Srb?, etymologie, co je to Lužičký Srb?, národnost

Pojem Lužičký Srb je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lužičký Srb

Hledejte bez špehování slovo Lužičký Srb ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lužičký Srb ve Wikimedia Commons

Najít slovo Lužičký Srb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Lužičký Srb na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lužičký Srb například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Lužičký Srb, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb je v kategorii národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než národnost.