Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lužičký Srb s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Konvektomat? Znáte pojem Velká koalice? Rozumíte pojmu Přísudek? Vzpomenete si na definici slova Borax?

Klíčová slova: synonymum, národnost, přesný význam, význam, význam pojmu, heslo, původ slova, kdo je Lužičký Srb?, slovo, termín, popis, wiki, vysvětlení, informace, přesný výraz, pojem

Pojem Lužičký Srb je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lužičký Srb

Zkusit najít slovo Lužičký Srb ve Wikislovníku

Najít heslo Lužičký Srb ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Lužičký Srb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lužičký Srb na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lužičký Srb například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lužičký Srb

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb patří do sekce národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.