Kdo je to?
Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Kdo je to Lužičký Srb?

Jaký je význam slova Lužičký Srb? Co to znamená?

Lužický Srb je příslušník západoslovanského národa, žijícího na jihovýchodě Německa v oblasti jménem Lužice. Jde o původní slovanské obyvatelstvo této části země, které bylo germanizováno.
Lužičtí Srbové tvoří národnostní menšinu. Jsou buď hornolužičtí nebo dolnolužičtí. Mají své dva spisovné jazyky, hornolužickou srbštinu a dolnolužickou srbštinu.Kdo je to, byl Lužičký Srb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lužičký Srb? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lužičký Srb sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Microsoft Office? Vzpomněli byste si na význam slova Griliáš? Rozumíte pojmu IIHF? Znáte definici termínu Virus?

Klíčová slova: formulace, termín, popis, slovo, vysvětlení, synonymum, původ slova, pojem, přesný výraz, heslo, etymologie, význam slova, přesný význam, wiki, co znamená, význam pojmu

Pojem Lužičký Srb je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Lužičký Srb ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Lužičký Srb ve Wikipedii

Zkusit najít Lužičký Srb ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lužičký Srb na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lužičký Srb například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Lužičký Srb? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lužičký Srb? Kdo to byl Lužičký Srb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lužičký Srb? Definice pojmu Lužičký Srb se nachází v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).