Kdo je to?
Kdo je to Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chazan? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chazan s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Laparoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Klenba? Pamatujete si definici pojmu Křížová cesta? Znáte termín Tourettův syndrom?

Klíčová slova: definice, náboženství, pojem, Chazan, synonymum, popis, odborný výraz, význam slova, wiki, slovo, význam, přesný výraz, význam pojmu, wikipedie, informace, heslo

Pojem Chazan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Chazan v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Chazan na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Chazan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Chazan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Chazan ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Chazan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chazan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Chazan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan se nachází v sekci Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Chazan hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?