Kdo je to?
Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Chazan? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Terina? Vzpomenete si na definici slova Sukcese? Pamatujete si definici pojmu Pejorativní? Vzpomněli byste si na význam slova Ping?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Chazan?, formulace, přesný význam, přesný výraz, pojem, význam slova, etymologie, wiki, původ slova, lexikon, význam, náboženství, definice, Chazan, slovo

Pojem Chazan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Chazan na Google.cz

Najít termín Chazan ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Chazan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Chazan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chazan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Chazan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Chazan? Kdo to byl Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan se nachází v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?