Kdo je to?
Kdo je to Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chazan? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chazan? s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Laparoskopie? Pamatujete si definici pojmu Dioptr? Pamatujete si definici pojmu Předložka? Vzpomněli byste si co znamená slovo IMAP?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, význam slova, heslo, význam, Chazan, popis, význam pojmu, wikipedie, původ slova, co znamená, wiki, přesný výraz, termín, etymologie, Chazan

Pojem Chazan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Chazan

Zkusit najít slovo Chazan na Google.cz

Hledat videa s názvem Chazan na Youtube

Zkusit najít termín Chazan ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Chazan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chazan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chazan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan je v kategorii Náboženství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Chazan i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?