Kdo je to?
Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Chazan? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Terina? Víte, co je to Jistina? Pamatujete si definici pojmu Pejorativní? Rozumíte pojmu Microsoft Office?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, přesný výraz, význam, náboženství, kdo to je, lexikon, wiki, heslo, kdo je Chazan?, význam pojmu, popis, termín, informace, popis, co je to Chazan?

Pojem Chazan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Chazan doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Chazan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Chazan ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chazan ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Chazan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chazan například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chazan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chazan? Kdo to byl Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Chazan i v jiné sekci než v náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?