Kdo je to?
Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Definici slova Chazan můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bluetooth? Znáte definici termínu Mandát? Pamatujete si definici pojmu Gazpacho? Pamatujete si definici pojmu Podstatné jméno?

Klíčová slova: popis, wiki, přesný výraz, slovo, lexikon, kdo to je, co je to Chazan?, význam pojmu, pojem, původ slova, přesný význam, popis, vysvětlení, Chazan, synonymum, formulace

Pojem Chazan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Chazan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Chazan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Chazan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Chazan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chazan například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chazan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chazan? Kdo to byl Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan patří do sekce náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?