Kdo je to?
Kdo je to Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Co znamená a jaký je význam slova Chazan?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chazan? Lidé, náboženství

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Laparoskopie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fondán? Pamatujete si definici pojmu Wrestling? Víte co je Dvojhláska?

Klíčová slova: co znamená, slovo, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, přesný význam, etymologie, význam, pojem, formulace, Chazan, význam pojmu, definice, vysvětlení, heslo, náboženství

Pojem Chazan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Chazan v dalších zdrojích

Hledat frázi Chazan ve Wikislovníku

Najít slovo Chazan na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chazan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Chazan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Chazan ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chazan například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Chazan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan patří do sekce Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též hledat informace pojem, termín, výraz,heslo řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Chazan i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?