Kdo je to?
Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Kdo je to Chazan?

Jaký je význam slova Chazan? Co to znamená?

Chazan je označení pro osobu mužského pohlaví, která působí v synagoze a vede zde společně pronášené modlitby. Jinak bývá také označován jako kantor a předpokládá se, že byl předchůdcem biskupa.
V dřívějších dobách mohl být chazanem ten, kdo prokazoval vysoké morální kvality a měl dostatečně silný hlas. V současnosti může být chazanem krátkodobě někdo z představitelů obce.Kdo je to, byl Chazan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chazan? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Chazan? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bluetooth? Znáte termín Migréna? Pamatujete si definici pojmu Gazpacho? Víte, co je to Týrání zvířat?

Klíčová slova: Chazan, termín, lexikon, kdo je Chazan?, popis, původ slova, co je to Chazan?, odborný výraz, heslo, vysvětlení, přesný význam, význam, formulace, slovo, etymologie, přesný výraz

Pojem Chazan je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Chazan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Chazan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Chazan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Chazan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chazan například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Chazan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chazan? Kdo to byl Chazan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chazan? Definice pojmu Chazan je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?