Kdo je to?
Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrák? Lidé, vlastnosti

Dobrák

Jaký je význam slova Dobrák? Co to znamená?

Dobrák je člověk, který se chová správně - je hodný na své okolí, chová se vstřícně, nekonfliktně, rád pomáhá. Ve společnosti je obecně takové chování považováno za vhodné.
V českém jazyce však může mít slovo dobrák i hanlivé nebo ironické zabarvení. Můžeme tento termín použít i pro člověka, který je trochu hlupák: je tak hodný, až je hloupý. Pro jiné by se rozdal, ale nemyslí na sebe.
Slovem dobrák můžeme označit i člověka, který nám provedl něco nepěkného - v takovém případě ho použijeme sarkasticky.Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrák? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Dobrák můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Derniéra? Pamatujete si definici pojmu Queer? Znáte termín Granit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Římský hrách?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, wiki, původ slova, synonymum, význam pojmu, termín, heslo, co znamená, wikipedie, formulace, odborný výraz, Dobrák, význam, vlastnosti, informace

Pojem Dobrák je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dobrák

Vyhledat slovo Dobrák ve Wikislovníku

Najít heslo Dobrák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Dobrák na Google obrázcích

Hledat heslo Dobrák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Dobrák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dobrák například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Dobrák, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dobrák? Definice pojmu Dobrák je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaná dívka, dobrák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.