Kdo je to?
Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrák? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Dobrák?

Co znamená a jaký je význam slova Dobrák?

Dobrák je člověk, který se chová správně - je hodný na své okolí, chová se vstřícně, nekonfliktně, rád pomáhá. Ve společnosti je obecně takové chování považováno za vhodné.
V českém jazyce však může mít slovo dobrák i hanlivé nebo ironické zabarvení. Můžeme tento termín použít i pro člověka, který je trochu hlupák: je tak hodný, až je hloupý. Pro jiné by se rozdal, ale nemyslí na sebe.
Slovem dobrák můžeme označit i člověka, který nám provedl něco nepěkného - v takovém případě ho použijeme sarkasticky.Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrák? Lidé, vlastnosti

Tento text (Dobrák) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Premiéra? Znáte pojem NASCAR? Znáte termín Hybridní televize? Vzpomenete si na definici slova Aglomerace?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, co znamená, přesný výraz, wikipedie, přesný význam, vlastnosti, Dobrák, přesný výraz, význam slova, popis, slovo, heslo, pojem, wiki, termín

Pojem Dobrák je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Dobrák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Dobrák ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Dobrák ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dobrák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Dobrák na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Dobrák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dobrák například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dobrák

Nyní již víte Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dobrák? Definice pojmu Dobrák patří do kategorie Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dobrák i jinde než v sekci než v vlastnosti.