Kdo je to?
Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrák? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Dobrák?

Co znamená a jaký je význam slova Dobrák?

Dobrák je člověk, který se chová správně - je hodný na své okolí, chová se vstřícně, nekonfliktně, rád pomáhá. Ve společnosti je obecně takové chování považováno za vhodné.
V českém jazyce však může mít slovo dobrák i hanlivé nebo ironické zabarvení. Můžeme tento termín použít i pro člověka, který je trochu hlupák: je tak hodný, až je hloupý. Pro jiné by se rozdal, ale nemyslí na sebe.
Slovem dobrák můžeme označit i člověka, který nám provedl něco nepěkného - v takovém případě ho použijeme sarkasticky.Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dobrák? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dobrák s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Člověkoden? Rozumíte pojmu Supercela? Znáte termín Oddlužení? Znáte pojem Devizový příslib?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, informace, wiki, vlastnosti, přesný význam, heslo, popis, vlastnosti, význam slova, přesný výraz, Dobrák, původ slova, co znamená, Dobrák, formulace

Pojem Dobrák je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Dobrák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Dobrák ve Wikislovníku

Hledat výraz Dobrák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Dobrák na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dobrák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dobrák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Dobrák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Dobrák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dobrák? Definice pojmu Dobrák se nachází v sekci Vlastnosti

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).