Kdo je to?
Kdo je to Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masér? Lidé, profese

Kdo je to Masér?

Jaký je význam slova Masér? Co to znamená?

Masér není jen osobou, která provádí různé druhy neléčebných masáží, jako jsou masáže sportovní, pohotovostní nebo reflexní. Určuje také různé postupy, metody a techniky, jejichž cílem je zlepšení zdravotního stavu zákazníka z hlediska fyzického, psychického i sociálního. Jím doporučované techniky i metody mohou být pooperační, poúrazové, kompenzační, preventivní, masérské, rekondiční, kondiční, rehabilitační i další.
Masér se stará také o evidenci a vyhodnocení jednotlivých masérských metod i technik, které byly u klientů použity.Kdo je to Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Masér? se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Rhodium? Vzpomněli byste si na význam slova EAN? Vzpomenete si na definici slova Derby? Znáte definici termínu Spektiv?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, co znamená, informace, význam, vysvětlení, formulace, wiki, přesný výraz, Masér, význam slova, lexikon, profese, odborný výraz, původ slova

Pojem Masér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Masér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Masér na Youtube

Hledat termín Masér ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Masér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Masér například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Masér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Masér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masér? Definice pojmu Masér je v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.