Kdo je to?
Kdo je to, byl Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masér? Lidé, profese

Kdo je to Masér?

Jaký je význam slova Masér? Co to znamená?

Masér není jen osobou, která provádí různé druhy neléčebných masáží, jako jsou masáže sportovní, pohotovostní nebo reflexní. Určuje také různé postupy, metody a techniky, jejichž cílem je zlepšení zdravotního stavu zákazníka z hlediska fyzického, psychického i sociálního. Jím doporučované techniky i metody mohou být pooperační, poúrazové, kompenzační, preventivní, masérské, rekondiční, kondiční, rehabilitační i další.
Masér se stará také o evidenci a vyhodnocení jednotlivých masérských metod i technik, které byly u klientů použity.Kdo je to, byl Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masér? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Masér s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Strukturované učení? Vzpomněli byste si na význam slova Frisco? Vzpomenete si na definici slova Úroková sazba? Znáte definici termínu Sudé číslo?

Klíčová slova: profese, synonymum, popis, vysvětlení, původ slova, kdo to je, přesný význam, slovo, význam, kdo je Masér?, heslo, pojem, význam slova, informace, popis, význam pojmu

Pojem Masér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Masér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Masér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Masér ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Masér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Masér například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Masér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Masér? Kdo to byl Masér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masér? Definice pojmu Masér patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Masér hledat i v jiných kategoriích (než profese).