Kdo je to?
Kdo je to Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masér? Lidé, profese

Kdo je to Masér?

Jaký je význam slova Masér? Co to znamená?

Masér není jen osobou, která provádí různé druhy neléčebných masáží, jako jsou masáže sportovní, pohotovostní nebo reflexní. Určuje také různé postupy, metody a techniky, jejichž cílem je zlepšení zdravotního stavu zákazníka z hlediska fyzického, psychického i sociálního. Jím doporučované techniky i metody mohou být pooperační, poúrazové, kompenzační, preventivní, masérské, rekondiční, kondiční, rehabilitační i další.
Masér se stará také o evidenci a vyhodnocení jednotlivých masérských metod i technik, které byly u klientů použity.Kdo je to Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masér? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Masér s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Rhodium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obřízka? Vzpomenete si na definici slova Cenzura? Znáte termín Přitažlivost?

Klíčová slova: Masér, profese, slovo, popis, význam, původ slova, vysvětlení, profese, definice, význam pojmu, význam slova, synonymum, přesný výraz, Masér, informace, přesný význam

Pojem Masér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Masér v následujících zdrojích

Najít pojem Masér na Google.cz

Hledat výraz Masér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Masér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Masér ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Masér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Masér například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Masér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Masér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masér? Definice pojmu Masér se nachází v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít informace výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Masér v jiné sekci než profese.