Kdo je to?
Kdo je to, byl Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masér? Lidé, profese

Kdo je to Masér?

Jaký je význam slova Masér? Co to znamená?

Masér není jen osobou, která provádí různé druhy neléčebných masáží, jako jsou masáže sportovní, pohotovostní nebo reflexní. Určuje také různé postupy, metody a techniky, jejichž cílem je zlepšení zdravotního stavu zákazníka z hlediska fyzického, psychického i sociálního. Jím doporučované techniky i metody mohou být pooperační, poúrazové, kompenzační, preventivní, masérské, rekondiční, kondiční, rehabilitační i další.
Masér se stará také o evidenci a vyhodnocení jednotlivých masérských metod i technik, které byly u klientů použity.Kdo je to, byl Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masér? Lidé, profese

Definici slova Masér můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rhodium? Znáte termín Taoismus? Vzpomenete si na definici slova Hoblice? Víte, co je to Adenovirus?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Masér?, význam, popis, synonymum, heslo, co znamená, význam slova, formulace, původ slova, Masér, slovo, termín, etymologie, význam pojmu, informace

Pojem Masér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Masér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Masér ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Masér ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Masér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Masér například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Masér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Masér? Kdo to byl Masér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masér? Definice pojmu Masér se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Masér i v jiné sekci než v profese.