Kdo je to?
Kdo je to, byl Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masér? Lidé, profese

Kdo je to Masér?

Jaký je význam slova Masér? Co to znamená?

Masér není jen osobou, která provádí různé druhy neléčebných masáží, jako jsou masáže sportovní, pohotovostní nebo reflexní. Určuje také různé postupy, metody a techniky, jejichž cílem je zlepšení zdravotního stavu zákazníka z hlediska fyzického, psychického i sociálního. Jím doporučované techniky i metody mohou být pooperační, poúrazové, kompenzační, preventivní, masérské, rekondiční, kondiční, rehabilitační i další.
Masér se stará také o evidenci a vyhodnocení jednotlivých masérských metod i technik, které byly u klientů použity.Kdo je to, byl Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masér? Lidé, profese

Definici slova Masér můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Špýchar? Znáte termín Satén? Vzpomenete si na definici slova Skydrive? Víte, co je to Americká hypotéka?

Klíčová slova: pojem, co je to Masér?, informace, heslo, význam pojmu, co znamená, význam slova, etymologie, wiki, popis, synonymum, význam, původ slova, kdo je Masér?, lexikon, přesný význam

Pojem Masér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Masér

Najít termín Masér ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Masér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Masér na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Masér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Masér například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Masér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Masér? Kdo to byl Masér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masér? Definice pojmu Masér se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Masér hledat i v jiných kategoriích (než profese).