Kdo je to?
Kdo je to Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masér? Lidé, profese

Masér

Jaký je význam slova Masér? Co to znamená?

Masér není jen osobou, která provádí různé druhy neléčebných masáží, jako jsou masáže sportovní, pohotovostní nebo reflexní. Určuje také různé postupy, metody a techniky, jejichž cílem je zlepšení zdravotního stavu zákazníka z hlediska fyzického, psychického i sociálního. Jím doporučované techniky i metody mohou být pooperační, poúrazové, kompenzační, preventivní, masérské, rekondiční, kondiční, rehabilitační i další.
Masér se stará také o evidenci a vyhodnocení jednotlivých masérských metod i technik, které byly u klientů použity.Kdo je to Masér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masér? Lidé, profese

Tento text (Masér) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Aglomerace? Znáte definici termínu Judaismus? Vzpomenete si na definici slova Astrobiologie? Pamatujete si definici pojmu Ateliér?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, synonymum, popis, pojem, Masér, přesný význam, informace, co znamená, formulace, lexikon, profese, etymologie, profese, přesný výraz, heslo

Pojem Masér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Masér doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Masér na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Masér ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Masér ve Wikipedii

Zkusit najít Masér ve vyhledávači Yandex

Najít termín Masér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Masér například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Masér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Masér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masér? Definice pojmu Masér patří do kategorie Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Masér i v jiné kategorii než v profese.