Kdo je to?
Kdo je Bohumír Dufek? Životopis Bohumír Dufek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Bohumír Dufek

Kdo je Bohumír Dufek? Životopis, informace, biografie, politika

Bohumír Dufek je český odborář. Jeden z výrazných odborových předáků v českém prostředí.
Na střední škole vystudoval obor mechanizace zemědělství a lesnictví a v tomto či příbuzných oborech pracoval až do roku 1990. V tomto roce se stal tajemníkem (a později i předsedou) Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy Čech a Moravy, což předurčilo jeho další kariéru. Od roku 1999 až do roku 2019 působil v Evropské federaci odborových svazů pracovníků v zemědělství, potravinářství a turismu jako viceprezident. Dále se pohybuje na vrcholných funkcích v celé řadě dalších odborových institucí - např. Asociace samostatných odborů (předseda od roku 1995). Od roku 2015 je též členem Evropského hospodářského a sociálního výboru.
Mediální vody rozčeřil především v době koronavirové pandemie, kdy živnostníkům a podnikatelům, kteří museli z důvodu vládou nařízených restrikcích zavřít své podniky, radil, ať se rekvalifikují na svářeče nebo jdou dělat jinou dělnickou profesi.Kdo je Bohumír Dufek? Životopis Bohumír Dufek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Bohumír Dufek

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1955
Místo narození: Havlíčkův Brod

Zaujala vás biografie osobnosti Bohumír Dufek? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Šuměnka? Znáte definici termínu Strofa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Neschopenka? Pamatujete si definici pojmu Indoktrinace?

Klíčová slova: kdy se narodil Bohumír Dufek?, národnost, životopis, osobnosti, život, politika, informace, zajímavosti, wikipedie, kdo je Bohumír Dufek?, lexikon, kde se narodil Bohumír Dufek?, Bohumír Dufek, popis, wiki, místo narození

Pojem Bohumír Dufek je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bohumír Dufek v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Bohumír Dufek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Bohumír Dufek na Google obrázcích

Vyhledat heslo Bohumír Dufek ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Bohumír Dufek na Google.cz

Zkusit najít výraz Bohumír Dufek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumír Dufek například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Bohumír Dufek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Bohumír Dufek? Kdy se narodil Bohumír Dufek? Kde se narodil Bohumír Dufek? Bohumír Dufek je v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Bohumír Dufek dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumír Dufek i v jiné kategorii než je politika.