Kdo je to?
Kdo je Bohumír Dufek? Životopis Bohumír Dufek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Bohumír Dufek?

Kdo je Bohumír Dufek? Životopis, informace, biografie, politika

Bohumír Dufek je český odborář. Jeden z výrazných odborových předáků v českém prostředí.
Na střední škole vystudoval obor mechanizace zemědělství a lesnictví a v tomto či příbuzných oborech pracoval až do roku 1990. V tomto roce se stal tajemníkem (a později i předsedou) Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy Čech a Moravy, což předurčilo jeho další kariéru. Od roku 1999 až do roku 2019 působil v Evropské federaci odborových svazů pracovníků v zemědělství, potravinářství a turismu jako viceprezident. Dále se pohybuje na vrcholných funkcích v celé řadě dalších odborových institucí - např. Asociace samostatných odborů (předseda od roku 1995). Od roku 2015 je též členem Evropského hospodářského a sociálního výboru.
Mediální vody rozčeřil především v době koronavirové pandemie, kdy živnostníkům a podnikatelům, kteří museli z důvodu vládou nařízených restrikcích zavřít své podniky, radil, ať se rekvalifikují na svářeče nebo jsou dělat jinou dělnickou profesi.Kdo je Bohumír Dufek? Životopis Bohumír Dufek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní informace o osobě Bohumír Dufek

Národnost: česká
Datum narození: 6. února 1955
Místo narození: Havlíčkův Brod

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bohumír Dufek? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Podnikatelský účet? Víte, co je to Komunitní přenos? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nadzvuková rychlost? Rozumíte pojmu Amplituda?

Klíčová slova: osobnost, život, lexikon, vysvětlení, wiki, popis, zajímavosti, wikipedie, kdo je Bohumír Dufek?, osobnosti, informace, národnost, narození, politika, Bohumír Dufek, kde se narodil Bohumír Dufek?

Pojem Bohumír Dufek je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Bohumír Dufek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Bohumír Dufek na Google obrázcích

Vyhledat pojem Bohumír Dufek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Bohumír Dufek na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Bohumír Dufek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohumír Dufek například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Bohumír Dufek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohumír Dufek? Kdy se narodil Bohumír Dufek? Kde se narodil Bohumír Dufek? Bohumír Dufek se nachází v kategorii Politika

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Bohumír Dufek řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumír Dufek i v jiné kategorii než je politika.