Kdo je to?
Kdo je Allison Williams? Životopis Allison Williams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Allison Williams

Kdo je Allison Williams? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Allison Williams se narodila 13. června 1988 v New Havenu v Connecticutu jako nejstarší z trojice sourozenců. Její otec Brian Williams je bývalý moderátor NBC Nightly News a matka Jane Stoddard Williams je producentka. Allison vyrostla v privilegovaném prostředí a vždy měla velké zájmy o herectví a zpěv.
Po vystudování Choate Rosemary Hall se Williams přestěhovala na Yale University, kde studovala angličtinu a drama. Během svého studia se věnovala hraní a zpěvu a účinkovala v několika divadelních produkcích. Po ukončení studií se Allison přestěhovala do New Yorku, kde začala pracovat jako herečka a zpěvačka.
Williams začala svou kariéru jako moderátorka v rádiu a televizi v roce 2010, kdy se stala moderátorkou a producentkou pořadu The Seven na MTV. Během svého působení v MTV také moderovala další pořady jako The After Show a Girl Code Live.
V roce 2011 se Williams objevila v prvních rolích v televizních seriálech American Dreams a The Mindy Project. V roce 2012 se ale stala hvězdou komediálního seriálu Girls od HBO, ve kterém hrála hlavní roli Marnie Michaels. Seriál byl velkým kritickým i diváckým úspěchem a Williams získala nominaci na cenu Primetime Emmy za svůj výkon.
Po úspěchu seriálu Girls se Williams objevila v mnoha filmech a televizních pořadech jako The Mindy Project, Key and Peele nebo Love You More. V roce 2017 se objevila v hlavní roli ve filmu Get Out od režiséra Jordana Peelea, který byl velkým komerčním úspěchem i kladně hodnocen kritikou.
V roce 2012 si Allison zahrála v muzikálu Peter Pan Live!, kde ztvárnila hlavní roli Petera. Tento muzikál se stal velkým televizním hitem a Allison Williams získala pozitivní ohlasy za svůj výkon.
Kromě své herecké kariéry se Williams věnuje zpěvu a muzice. V roce 2014 vydala svou první skladbu Mad Men a v roce 2016 vystoupila na koncertě The Music of David Bowie v Carnegie Hall v New Yorku.
Williams je také velkou aktivistkou a bojovnicí za lidská práva. Je členkou organizace Time’s Up, která se snaží bojovat proti sexuálnímu obtěžování a diskriminaci v pracovním prostředí. Aktivně se podílí na charitativních projektech a podporuje organizace jako RAINN nebo The Trevor Project.
Allison Williams je talentovaná a všestranná herečka, která se nebojí vyzkoušet nové věci a být aktivní v různých oblastech.Kdo je Allison Williams? Životopis Allison Williams, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Allison Williams

Národnost: americká
Datum narození: 13. dubna 1988
Místo narození: New Canaan, Connecticut, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Allison Williams sdílet s kolegy na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Paradigma? Vzpomenete si na definici slova Hematurie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ztracené bednění? Vzpomněli byste si na význam slova Pohrabáč?

Klíčová slova: popis, datum narození, wiki, kdo je Allison Williams?, místo narození, herectví, kdy se narodila Allison Williams?, osobnosti, život, wikipedie, národnost, životopis, narození, osobnost, zajímavosti, vysvětlení

Pojem Allison Williams je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Allison Williams zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Allison Williams na Google.cz

Hledat výraz Allison Williams na Google obrázcích

Vyhledat výraz Allison Williams ve Wikislovníku

Najít heslo Allison Williams ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Allison Williams ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Allison Williams například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Allison Williams

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Allison Williams? Kdy se narodila Allison Williams? Kde se narodila Allison Williams? Allison Williams je v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Allison Williams dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Allison Williams i v jiné kategorii než je herectví.