Kdo je to?
Kdo je to Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alena Schillerová?

Kdo je to Alena Schillerová? Stručný životopis

Alena Schillerová je politička a právnička, působí ve funkci ministryně financí. Je historicky první ženou v této funkci v ČR. Do doby jmenování ministryní byla náměstkyní ministra financí. Je nestranička kandidující za hnutí ANO 2011.
Alena Schillerová je absolventkou práv na Masarykově univerzitě, kde získala titul JUDr. Začínala jako právnička na finančním úřadě., kde se postupně dopracovala k funkci ředitelky. V dalších významných funkcích v této oblasti pracovala až do jmenování ministryní financí.Kdo je to Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Alena Schillerová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1964
Místo narození: Brno

Líbí se stručný životopis s osobou Alena Schillerová? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cytoskopie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Básnická licence? Znáte pojem Chalva? Víte co je Nádrh?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, slovo, popis, kdo to je, heslo, co je to Alena Schillerová?, popis, vysvětlení, odborný výraz, kdo je Alena Schillerová?, definice, význam, termín, co znamená, význam slova

Pojem Alena Schillerová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Alena Schillerová zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Alena Schillerová ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Alena Schillerová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Alena Schillerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Alena Schillerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Schillerová například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Alena Schillerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alena Schillerová? Kdo to byl Alena Schillerová? Kdy se narodil Alena Schillerová? Kde se narodil Alena Schillerová? Alena Schillerová je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alena Schillerová například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Schillerová i v jiné kategorii než je politici.