Kdo je to?
Kdo je Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Alena Schillerová?

Kdo je Alena Schillerová? Životopis, informace, biografie, politici

Alena Schillerová je politička a právnička, působí ve funkci ministryně financí. Je historicky první ženou v této funkci v ČR. Do doby jmenování ministryní byla náměstkyní ministra financí. Je nestranička kandidující za hnutí ANO 2011.
Alena Schillerová je absolventkou práv na Masarykově univerzitě, kde získala titul JUDr. Začínala jako právnička na finančním úřadě., kde se postupně dopracovala k funkci ředitelky. V dalších významných funkcích v této oblasti pracovala až do jmenování ministryní financí.Kdo je Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Alena Schillerová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1964
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Alena Schillerová můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Artroskopie? Víte co je Chlorela? Znáte pojem Epsomská sůl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dashboard?

Klíčová slova: Alena Schillerová, popis, lexikon, politici, biografie, místo narození, wikipedie, osobnost, osobnosti, životopis, život, narození, národnost, informace, kdy se narodila Alena Schillerová?, kdo je Alena Schillerová?

Pojem Alena Schillerová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Alena Schillerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Alena Schillerová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Alena Schillerová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alena Schillerová ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Alena Schillerová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Schillerová například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Alena Schillerová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Alena Schillerová? Kdy se narodila Alena Schillerová? Kde se narodila Alena Schillerová? Alena Schillerová se nachází v kategorii Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Alena Schillerová třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Schillerová i v jiné kategorii než je politici.