Kdo je to?
Kdo je Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Alena Schillerová?

Kdo je Alena Schillerová? Životopis, informace, biografie, politici

Alena Schillerová je politička a právnička, působí ve funkci ministryně financí. Je historicky první ženou v této funkci v ČR. Do doby jmenování ministryní byla náměstkyní ministra financí. Je nestranička kandidující za hnutí ANO 2011.
Alena Schillerová je absolventkou práv na Masarykově univerzitě, kde získala titul JUDr. Začínala jako právnička na finančním úřadě., kde se postupně dopracovala k funkci ředitelky. V dalších významných funkcích v této oblasti pracovala až do jmenování ministryní financí.Kdo je Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Alena Schillerová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1964
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alena Schillerová sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Artroskopie? Vzpomněli byste si na význam slova A-GPS? Znáte pojem Epsomská sůl? Znáte definici termínu Životní styl?

Klíčová slova: vysvětlení, biografie, kde se narodila Alena Schillerová?, životopis, místo narození, kdo je Alena Schillerová?, popis, národnost, datum narození, osobnosti, informace, Alena Schillerová, Alena Schillerová, zajímavosti, wiki, život

Pojem Alena Schillerová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Alena Schillerová v následujících zdrojích

Hledat termín Alena Schillerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Alena Schillerová ve Wikipedii

Najít pojem Alena Schillerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Alena Schillerová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Schillerová například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Alena Schillerová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Alena Schillerová? Kdy se narodila Alena Schillerová? Kde se narodila Alena Schillerová? Alena Schillerová se nachází v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alena Schillerová dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Schillerová i v jiné kategorii než je politici.