Kdo je to?
Kdo je Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Alena Schillerová

Kdo je Alena Schillerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Alena Schillerová je politička a právnička, působí ve funkci ministryně financí. Je historicky první ženou v této funkci v ČR. Do doby jmenování ministryní byla náměstkyní ministra financí. Je nestranička kandidující za hnutí ANO 2011.
Alena Schillerová je absolventkou práv na Masarykově univerzitě, kde získala titul JUDr. Začínala jako právnička na finančním úřadě., kde se postupně dopracovala k funkci ředitelky. V dalších významných funkcích v této oblasti pracovala až do jmenování ministryní financí.Kdo je Alena Schillerová? Životopis Alena Schillerová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní informace o osobě Alena Schillerová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1964
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alena Schillerová? s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bedekr? Vzpomněli byste si na význam slova Rozdvojená osobnost? Znáte pojem Pokrytectví? Znáte definici termínu Monarchismus?

Klíčová slova: lexikon, kde se narodila Alena Schillerová?, osobnosti, politici, datum narození, kdy se narodila Alena Schillerová?, wiki, wikipedie, život, informace, životopis, biografie, Alena Schillerová, místo narození, politici, Alena Schillerová

Pojem Alena Schillerová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Alena Schillerová ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Alena Schillerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Alena Schillerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Alena Schillerová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Alena Schillerová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alena Schillerová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Alena Schillerová? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Alena Schillerová? Kdy se narodila Alena Schillerová? Kde se narodila Alena Schillerová? Alena Schillerová je v kategorii Politici

Kategorie politici, poradkyně, alena Schillerová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alena Schillerová kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alena Schillerová i v jiné kategorii než je politici.