Kdo je to?
Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Sofie Chrtková?

Kdo je to Sofie Chrtková? Stručný životopis

Sofie Chrtková je novinářka a blogerka. Své blogy a články uveřejňuje na webu vasevec.cz nebo na parlamentnilisty.cz i jinde.Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Sofie Chrtková

Národnost: česká

Popis osobnosti Sofie Chrtková můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Franchising? Vzpomněli byste si co označuje výraz Člunek? Znáte definici termínu Paintball? Znáte termín Vytáčník?

Klíčová slova: co je to Sofie Chrtková?, definice, vysvětlení, heslo, formulace, popis, etymologie, termín, slovo, kdo je Sofie Chrtková?, odborný výraz, pojem, lexikon, kdo to je, význam, novináři

Pojem Sofie Chrtková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sofie Chrtková v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Sofie Chrtková ve Wikislovníku

Hledat slovo Sofie Chrtková na Google.cz

Hledat pojem Sofie Chrtková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Sofie Chrtková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sofie Chrtková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Sofie Chrtková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sofie Chrtková? Kdo to byl Sofie Chrtková? Sofie Chrtková se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Sofie Chrtková dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofie Chrtková i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte pojem plugin nebo chipset?