Kdo je to?
Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Sofie Chrtková?

Kdo je to Sofie Chrtková? Stručný životopis

Sofie Chrtková je novinářka a blogerka. Své blogy a články uveřejňuje na webu vasevec.cz nebo na parlamentnilisty.cz i jinde.Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Sofie Chrtková

Národnost: česká

Líbí se stručný životopis s osobou Sofie Chrtková? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gastronomie? Znáte definici termínu Vtip? Znáte definici termínu Netflix? Pamatujete si definici pojmu Dyslexie?

Klíčová slova: definice, etymologie, přesný výraz, kdo je Sofie Chrtková?, popis, odborný výraz, informace, pojem, Sofie Chrtková, kdo to je, slovo, význam, co je to Sofie Chrtková?, co znamená, přesný význam, význam slova

Pojem Sofie Chrtková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Sofie Chrtková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Sofie Chrtková ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Sofie Chrtková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sofie Chrtková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sofie Chrtková například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sofie Chrtková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sofie Chrtková? Kdo to byl Sofie Chrtková? Sofie Chrtková je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Sofie Chrtková řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofie Chrtková i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte pojem plugin nebo chipset?