Kdo je to?
Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Sofie Chrtková?

Kdo je to Sofie Chrtková? Stručný životopis

Sofie Chrtková je novinářka a blogerka. Své blogy a články uveřejňuje na webu vasevec.cz nebo na parlamentnilisty.cz i jinde.Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Sofie Chrtková

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sofie Chrtková s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gastronomie? Znáte definici termínu Justiční vražda? Znáte definici termínu Luneta? Pamatujete si definici pojmu Screenshot?

Klíčová slova: význam, wiki, přesný význam, pojem, co znamená, heslo, odborný výraz, vysvětlení, kdo to je, co je to Sofie Chrtková?, Sofie Chrtková, popis, lexikon, slovo, kdo je Sofie Chrtková?, termín

Pojem Sofie Chrtková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Sofie Chrtková

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sofie Chrtková ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Sofie Chrtková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sofie Chrtková na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Sofie Chrtková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sofie Chrtková například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sofie Chrtková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sofie Chrtková? Kdo to byl Sofie Chrtková? Sofie Chrtková se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Sofie Chrtková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofie Chrtková i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte pojem plugin nebo chipset?