Kdo je to?
Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Sofie Chrtková?

Kdo je to Sofie Chrtková? Stručný životopis

Sofie Chrtková je novinářka a blogerka. Své blogy a články uveřejňuje na webu vasevec.cz nebo na parlamentnilisty.cz i jinde.Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Sofie Chrtková

Národnost: česká

Zaujala vás biografie osobnosti Sofie Chrtková? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gastronomie? Znáte termín Rozdvojená osobnost? Znáte definici termínu Netflix? Víte, co je to AUX?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, význam, pojem, kdo to je, wiki, co je to Sofie Chrtková?, lexikon, přesný význam, slovo, Sofie Chrtková, novináři, termín, vysvětlení, popis, odborný výraz

Pojem Sofie Chrtková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Sofie Chrtková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Sofie Chrtková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Sofie Chrtková na Youtube

Zkusit najít slovo Sofie Chrtková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sofie Chrtková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Sofie Chrtková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sofie Chrtková? Kdo to byl Sofie Chrtková? Sofie Chrtková patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Sofie Chrtková dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofie Chrtková i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte pojem plugin nebo chipset?