Kdo je to?
Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Sofie Chrtková?

Kdo je to Sofie Chrtková? Stručný životopis

Sofie Chrtková je novinářka a blogerka. Své blogy a články uveřejňuje na webu vasevec.cz nebo na parlamentnilisty.cz i jinde.Kdo je to Sofie Chrtková? Životopis Sofie Chrtková, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Sofie Chrtková

Národnost: česká

Tento text (Sofie Chrtková) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gastronomie? Víte co je Freediving? Znáte definici termínu Luneta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Perex?

Klíčová slova: etymologie, informace, lexikon, definice, popis, synonymum, přesný výraz, wiki, kdo je Sofie Chrtková?, význam, formulace, přesný význam, význam slova, Sofie Chrtková, slovo, co znamená

Pojem Sofie Chrtková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Sofie Chrtková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Sofie Chrtková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Sofie Chrtková na Google.cz

Hledat videa s názvem Sofie Chrtková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sofie Chrtková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Sofie Chrtková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sofie Chrtková? Kdo to byl Sofie Chrtková? Sofie Chrtková je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sofie Chrtková kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofie Chrtková i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte pojem plugin nebo chipset?