Kdo je to?
Kdo je to Luděk Navara? Životopis Luděk Navara, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Luděk Navara?

Kdo je to Luděk Navara? Stručný životopis

Luděk Navara je publicista, historik, scénárista a spisovatel, který se věnuje především literatuře faktu. Je absolventem VUT v Brně a FF MU. Pracuje jako redaktor v MF dnes, často spolupracuje také s televizí. Zaměřuje se především na nacistické a komunistické zločiny a problematiku odsunu sudetských Němců.
Luděk Navara je autorem řady knih, například Příběhy železné opony a mnoha dalších.Kdo je to Luděk Navara? Životopis Luděk Navara, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Luděk Navara

Národnost: česká
Datum narození: 26. dubna 1964
Místo narození: Brno

Líbí se stručný životopis s osobou Luděk Navara? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Eupnoe? Víte, co je to Půvab? Víte, co je to Zemská osa? Rozumíte pojmu Oligarcha?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Luděk Navara?, přesný výraz, definice, kdo to je, odborný výraz, co znamená, pojem, původ slova, význam, wiki, popis, heslo, slovo, synonymum, formulace

Pojem Luděk Navara je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Luděk Navara ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Luděk Navara ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Luděk Navara na Youtube

Vyhledat pojem Luděk Navara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Luděk Navara například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Luděk Navara? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Luděk Navara? Kdo to byl Luděk Navara? Kdy se narodil Luděk Navara? Kde se narodil Luděk Navara? Luděk Navara je v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Luděk Navara třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Navara i v jiné kategorii než je novináři.