Kdo je to?
Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Fyzická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Fyzická osoba?

Fyzická osoba je každý člověk, který je svéprávný a způsobilý k právním úkonům. Nezletilé fyzické osoby v některých úkonech zastupuje zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič.Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fyzická osoba sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Harlem shake? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tantrická masáž? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chrlič? Znáte termín IKEM?

Klíčová slova: popis, kdo je Fyzická osoba?, podnikání, termín, přesný výraz, formulace, lexikon, etymologie, přesný význam, původ slova, heslo, význam, popis, definice, kdo to je, wiki

Pojem Fyzická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Fyzická osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fyzická osoba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Fyzická osoba ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Fyzická osoba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzická osoba například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fyzická osoba

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Fyzická osoba? Kdo to byl Fyzická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fyzická osoba? Definice pojmu Fyzická osoba patří do sekce podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Fyzická osoba i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojem plugin nebo chipset?