Kdo je to?
Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Fyzická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Fyzická osoba?

Fyzická osoba je každý člověk, který je svéprávný a způsobilý k právním úkonům. Nezletilé fyzické osoby v některých úkonech zastupuje zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič.Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fyzická osoba s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Harlem shake? Vzpomněli byste si na význam slova Hurikán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Římský klub? Znáte definici termínu AGROFERT?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, pojem, původ slova, etymologie, kdo je Fyzická osoba?, slovo, význam, informace, popis, termín, heslo, popis, význam pojmu, přesný význam, definice

Pojem Fyzická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Fyzická osoba ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Fyzická osoba na Youtube

Najít pojem Fyzická osoba ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Fyzická osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzická osoba například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Fyzická osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fyzická osoba? Kdo to byl Fyzická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fyzická osoba? Definice pojmu Fyzická osoba se nachází v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v podnikání.

Znáte pojem plugin nebo chipset?