Kdo je to?
Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Fyzická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Fyzická osoba?

Fyzická osoba je každý člověk, který je svéprávný a způsobilý k právním úkonům. Nezletilé fyzické osoby v některých úkonech zastupuje zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič.Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fyzická osoba? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gastronomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz MSc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sfinga? Znáte termín Protektor?

Klíčová slova: popis, význam, slovo, význam slova, kdo je Fyzická osoba?, formulace, co je to Fyzická osoba?, odborný výraz, kdo to je, lexikon, synonymum, vysvětlení, heslo, Fyzická osoba, popis, podnikání

Pojem Fyzická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Fyzická osoba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Fyzická osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Fyzická osoba ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fyzická osoba ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzická osoba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Fyzická osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fyzická osoba? Kdo to byl Fyzická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fyzická osoba? Definice pojmu Fyzická osoba je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fyzická osoba v jiné sekci než podnikání.

Znáte pojem plugin nebo chipset?