Kdo je to?
Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Fyzická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Fyzická osoba?

Fyzická osoba je každý člověk, který je svéprávný a způsobilý k právním úkonům. Nezletilé fyzické osoby v některých úkonech zastupuje zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič.Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fyzická osoba? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Harlem shake? Rozumíte pojmu Biografie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chrlič? Znáte pojem Blýskavice?

Klíčová slova: Fyzická osoba, pojem, přesný výraz, synonymum, termín, popis, odborný výraz, kdo je Fyzická osoba?, informace, význam, vysvětlení, heslo, etymologie, formulace, popis, význam pojmu

Pojem Fyzická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Fyzická osoba zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Fyzická osoba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Fyzická osoba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Fyzická osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Fyzická osoba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzická osoba například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Fyzická osoba, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fyzická osoba? Kdo to byl Fyzická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fyzická osoba? Definice pojmu Fyzická osoba je v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Fyzická osoba i v jiné sekci než v podnikání.

Znáte pojem plugin nebo chipset?