Kdo je to?
Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Fyzická osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Fyzická osoba?

Fyzická osoba je každý člověk, který je svéprávný a způsobilý k právním úkonům. Nezletilé fyzické osoby v některých úkonech zastupuje zákonný zástupce, tedy zpravidla rodič.Kdo je to, byl Fyzická osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fyzická osoba? Lidé, podnikání

Tento text (Fyzická osoba) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Harlem shake? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chlorela? Vzpomněli byste si co označuje výraz Římský klub? Znáte termín Goodwill?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, popis, informace, etymologie, odborný výraz, wiki, podnikání, pojem, formulace, slovo, význam pojmu, synonymum, lexikon, vysvětlení, heslo

Pojem Fyzická osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Fyzická osoba ve Wikislovníku

Hledat heslo Fyzická osoba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fyzická osoba ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Fyzická osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fyzická osoba například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fyzická osoba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fyzická osoba? Kdo to byl Fyzická osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fyzická osoba? Definice pojmu Fyzická osoba je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než podnikání.

Znáte pojem plugin nebo chipset?