Kdo je to?
Kdo je Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Jiří Ovčáček?

Kdo je Jiří Ovčáček? Životopis, informace, biografie, politika

Jiří Ovčáček se nejvíce proslavil jako tiskový mluvčí Hradu, což je pozice, na níž pracuje od prosince 2013. Ovčáček je svého druhu mediální "celebrita", protože jeho komentáře mající za úkol "vysvětlit" nejrůznější (občas nevhodné a nepatřičné) výroky prezidenta působí občas bizarně až zábavně (např. Ovčáčkova snaha o hledání článku Ferdinanda Peroutky, který nikdy neexistoval, avšak Ovčáček a Zeman tvrdí opak, aby nemuseli přiznat Zemanův omyl či dokonce záměrnou lež). Proto bývá Ovčáček v internetových diskusích často označován různými nelichotivými přezdívkami, které poukazují na jeho silně loajální vztah k Zemanovi. Ovčáček nedostudoval andragogiku na FF UK a jako novinář se poprvé uplatnil v komunistických Haló novinách. Dnes se k počátkům své žurnalistické kariéry vyjadřuje značně vyhýbavě. Z Haló novin přešel do bulvárního deníku Blesk a následně pracoval pro ČSSD jako vedoucí oddělení PR a marketingu. Tehdejší předseda strany Jiří Paroubek ho však odvolal. Dalším Ovčáčkovým působištěm byl spíše levicově zaměřený deník Právo. V květnu 2014 se Ovčáček navíc stal ředitelem tiskového odboru prezidentské kanceláře a zdá se, že prezident Zeman je s ním nanejvýš spokojený.Kdo je Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Jiří Ovčáček

Národnost: česká
Datum narození: 13.1.1979
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Ovčáček s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Server? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jinotaj? Vzpomenete si na definici slova ISIC? Znáte termín Musaka?

Klíčová slova: osobnosti, informace, zajímavosti, místo narození, wiki, popis, Jiří Ovčáček, život, kde se narodil Jiří Ovčáček?, kdo je Jiří Ovčáček?, kdy se narodil Jiří Ovčáček?, biografie, politika, osobnost, narození, Jiří Ovčáček

Pojem Jiří Ovčáček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jiří Ovčáček

Najít slovo Jiří Ovčáček ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Jiří Ovčáček ve Wikislovníku

Najít termín Jiří Ovčáček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Jiří Ovčáček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Jiří Ovčáček na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Ovčáček například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Ovčáček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jiří Ovčáček? Kdy se narodil Jiří Ovčáček? Kde se narodil Jiří Ovčáček? Jiří Ovčáček se nachází v sekci Politika

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Jiří Ovčáček např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Ovčáček i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.