Kdo je to?
Kdo je to Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jiří Ovčáček?

Kdo je to Jiří Ovčáček? Stručný životopis

Jiří Ovčáček se nejvíce proslavil jako tiskový mluvčí Hradu, což je pozice, na níž pracuje od prosince 2013. Ovčáček je svého druhu mediální "celebrita", protože jeho komentáře mající za úkol "vysvětlit" nejrůznější (občas nevhodné a nepatřičné) výroky prezidenta působí občas bizarně až zábavně (např. Ovčáčkova snaha o hledání článku Ferdinanda Peroutky, který nikdy neexistoval, avšak Ovčáček a Zeman tvrdí opak, aby nemuseli přiznat Zemanův omyl či dokonce záměrnou lež). Proto bývá Ovčáček v internetových diskusích často označován různými nelichotivými přezdívkami, které poukazují na jeho silně loajální vztah k Zemanovi. Ovčáček nedostudoval andragogiku na FF UK a jako novinář se poprvé uplatnil v komunistických Haló novinách. Dnes se k počátkům své žurnalistické kariéry vyjadřuje značně vyhýbavě. Z Haló novin přešel do bulvárního deníku Blesk a následně pracoval pro ČSSD jako vedoucí oddělení PR a marketingu. Tehdejší předseda strany Jiří Paroubek ho však odvolal. Dalším Ovčáčkovým působištěm byl spíše levicově zaměřený deník Právo. V květnu 2014 se Ovčáček navíc stal ředitelem tiskového odboru prezidentské kanceláře a zdá se, že prezident Zeman je s ním nanejvýš spokojený.Kdo je to Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Jiří Ovčáček

Národnost: česká
Datum narození: 13.1.1979
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Ovčáček sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kyberšikana? Znáte termín BARF? Vzpomenete si na definici slova Výjimečný stav? Víte, co je to Rychlost světla?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, formulace, etymologie, popis, přesný výraz, wiki, co je to Jiří Ovčáček?, kdo je Jiří Ovčáček?, synonymum, heslo, slovo, popis, význam, termín, politika

Pojem Jiří Ovčáček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Jiří Ovčáček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Jiří Ovčáček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Jiří Ovčáček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Jiří Ovčáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Ovčáček například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Ovčáček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Ovčáček? Kdo to byl Jiří Ovčáček? Kdy se narodil Jiří Ovčáček? Kde se narodil Jiří Ovčáček? Jiří Ovčáček patří do sekce politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Ovčáček kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Ovčáček i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.