Kdo je to?
Kdo je Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Jiří Ovčáček?

Kdo je Jiří Ovčáček? Životopis, informace, biografie, politika

Jiří Ovčáček se nejvíce proslavil jako tiskový mluvčí Hradu, což je pozice, na níž pracuje od prosince 2013. Ovčáček je svého druhu mediální "celebrita", protože jeho komentáře mající za úkol "vysvětlit" nejrůznější (občas nevhodné a nepatřičné) výroky prezidenta působí občas bizarně až zábavně (např. Ovčáčkova snaha o hledání článku Ferdinanda Peroutky, který nikdy neexistoval, avšak Ovčáček a Zeman tvrdí opak, aby nemuseli přiznat Zemanův omyl či dokonce záměrnou lež). Proto bývá Ovčáček v internetových diskusích často označován různými nelichotivými přezdívkami, které poukazují na jeho silně loajální vztah k Zemanovi. Ovčáček nedostudoval andragogiku na FF UK a jako novinář se poprvé uplatnil v komunistických Haló novinách. Dnes se k počátkům své žurnalistické kariéry vyjadřuje značně vyhýbavě. Z Haló novin přešel do bulvárního deníku Blesk a následně pracoval pro ČSSD jako vedoucí oddělení PR a marketingu. Tehdejší předseda strany Jiří Paroubek ho však odvolal. Dalším Ovčáčkovým působištěm byl spíše levicově zaměřený deník Právo. V květnu 2014 se Ovčáček navíc stal ředitelem tiskového odboru prezidentské kanceláře a zdá se, že prezident Zeman je s ním nanejvýš spokojený.Kdo je Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní informace o osobě Jiří Ovčáček

Národnost: česká
Datum narození: 13.1.1979
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Ovčáček? Pak se podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Server? Vzpomněli byste si na význam slova Traktát? Vzpomenete si na definici slova ISIC? Znáte definici termínu Polenta?

Klíčová slova: politika, informace, Jiří Ovčáček, místo narození, životopis, popis, život, kdo je Jiří Ovčáček?, narození, biografie, kdy se narodil Jiří Ovčáček?, osobnost, kde se narodil Jiří Ovčáček?, wiki, osobnosti, datum narození

Pojem Jiří Ovčáček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Jiří Ovčáček ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Jiří Ovčáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Jiří Ovčáček ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Ovčáček ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Ovčáček například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Ovčáček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Ovčáček? Kdy se narodil Jiří Ovčáček? Kde se narodil Jiří Ovčáček? Jiří Ovčáček je v kategorii Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Ovčáček například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Ovčáček i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.