Kdo je to?
Kdo je to Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jiří Ovčáček?

Kdo je to Jiří Ovčáček? Stručný životopis

Jiří Ovčáček se nejvíce proslavil jako tiskový mluvčí Hradu, což je pozice, na níž pracuje od prosince 2013. Ovčáček je svého druhu mediální "celebrita", protože jeho komentáře mající za úkol "vysvětlit" nejrůznější (občas nevhodné a nepatřičné) výroky prezidenta působí občas bizarně až zábavně (např. Ovčáčkova snaha o hledání článku Ferdinanda Peroutky, který nikdy neexistoval, avšak Ovčáček a Zeman tvrdí opak, aby nemuseli přiznat Zemanův omyl či dokonce záměrnou lež). Proto bývá Ovčáček v internetových diskusích často označován různými nelichotivými přezdívkami, které poukazují na jeho silně loajální vztah k Zemanovi. Ovčáček nedostudoval andragogiku na FF UK a jako novinář se poprvé uplatnil v komunistických Haló novinách. Dnes se k počátkům své žurnalistické kariéry vyjadřuje značně vyhýbavě. Z Haló novin přešel do bulvárního deníku Blesk a následně pracoval pro ČSSD jako vedoucí oddělení PR a marketingu. Tehdejší předseda strany Jiří Paroubek ho však odvolal. Dalším Ovčáčkovým působištěm byl spíše levicově zaměřený deník Právo. V květnu 2014 se Ovčáček navíc stal ředitelem tiskového odboru prezidentské kanceláře a zdá se, že prezident Zeman je s ním nanejvýš spokojený.Kdo je to Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, lidé, osobnosti z politika

Hlavní data o osobě Jiří Ovčáček

Národnost: česká
Datum narození: 13.1.1979
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Ovčáček s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pranostika? Rozumíte pojmu Prognóza? Vzpomenete si na definici slova Operační systém? Znáte pojem Botox?

Klíčová slova: termín, etymologie, původ slova, lexikon, co je to Jiří Ovčáček?, přesný výraz, kdo je Jiří Ovčáček?, formulace, co znamená, význam, Jiří Ovčáček, pojem, popis, heslo, význam slova, popis

Pojem Jiří Ovčáček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jiří Ovčáček v následujících zdrojích

Hledat pojem Jiří Ovčáček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jiří Ovčáček na Youtube

Vyhledat výraz Jiří Ovčáček ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jiří Ovčáček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Ovčáček například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Ovčáček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Ovčáček? Kdo to byl Jiří Ovčáček? Kdy se narodil Jiří Ovčáček? Kde se narodil Jiří Ovčáček? Jiří Ovčáček je v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Ovčáček řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Ovčáček i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.