Kdo je to?
Kdo je to Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jiří Ovčáček?

Kdo je to Jiří Ovčáček? Stručný životopis

Jiří Ovčáček se nejvíce proslavil jako tiskový mluvčí Hradu, což je pozice, na níž pracuje od prosince 2013. Ovčáček je svého druhu mediální "celebrita", protože jeho komentáře mající za úkol "vysvětlit" nejrůznější (občas nevhodné a nepatřičné) výroky prezidenta působí občas bizarně až zábavně (např. Ovčáčkova snaha o hledání článku Ferdinanda Peroutky, který nikdy neexistoval, avšak Ovčáček a Zeman tvrdí opak, aby nemuseli přiznat Zemanův omyl či dokonce záměrnou lež). Proto bývá Ovčáček v internetových diskusích často označován různými nelichotivými přezdívkami, které poukazují na jeho silně loajální vztah k Zemanovi. Ovčáček nedostudoval andragogiku na FF UK a jako novinář se poprvé uplatnil v komunistických Haló novinách. Dnes se k počátkům své žurnalistické kariéry vyjadřuje značně vyhýbavě. Z Haló novin přešel do bulvárního deníku Blesk a následně pracoval pro ČSSD jako vedoucí oddělení PR a marketingu. Tehdejší předseda strany Jiří Paroubek ho však odvolal. Dalším Ovčáčkovým působištěm byl spíše levicově zaměřený deník Právo. V květnu 2014 se Ovčáček navíc stal ředitelem tiskového odboru prezidentské kanceláře a zdá se, že prezident Zeman je s ním nanejvýš spokojený.Kdo je to Jiří Ovčáček? Životopis Jiří Ovčáček, lidé, osobnosti z politika

Hlavní informace o osobě Jiří Ovčáček

Národnost: česká
Datum narození: 13.1.1979
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Ovčáček sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Pranostika? Vzpomněli byste si na význam slova Neverbální komunikace? Vzpomenete si na definici slova Operační systém? Znáte definici termínu Febrilní křeč?

Klíčová slova: informace, slovo, význam, odborný výraz, definice, přesný výraz, termín, politika, co je to Jiří Ovčáček?, Jiří Ovčáček, původ slova, etymologie, synonymum, kdo to je, kdo je Jiří Ovčáček?, lexikon

Pojem Jiří Ovčáček je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Jiří Ovčáček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Jiří Ovčáček ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Jiří Ovčáček ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Jiří Ovčáček ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Ovčáček například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Ovčáček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Ovčáček? Kdo to byl Jiří Ovčáček? Kdy se narodil Jiří Ovčáček? Kde se narodil Jiří Ovčáček? Jiří Ovčáček se nachází v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jiří Ovčáček dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Ovčáček i v jiné kategorii než je politika.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.