Kdo je to?
Kdo je to, byl Performer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Performer? Lidé, umělci

Kdo je to Performer?

Co znamená a jaký je význam slova Performer?

Performer je osoba působící na happeninzích nebo performancích, kde prosazuje použití netradičních prvků a uměleckých forem. Většinou se jedná o prvky výtvarné, hudební nebo výtvarné. Cílem jejich použití je diváky provokovat, okovat a současně je zatahovat do děje jako aktivní účastníky.
Obsah, který performer předvádí ,není promyšlený, ale vytváří se a mění v průběhu akce.Kdo je to, byl Performer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Performer? Lidé, umělci

Definici slova Performer můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kyselina močová? Znáte pojem Bytový dům? Pamatujete si definici pojmu Hip hop? Vzpomenete si na definici slova Právní úkon?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo to je, popis, kdo je Performer?, odborný výraz, původ slova, informace, termín, definice, co je to Performer?, synonymum, pojem, umělci, popis, etymologie, význam pojmu

Pojem Performer je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Performer v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Performer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Performer ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Performer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Performer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Performer například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Performer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Performer? Kdo to byl Performer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Performer? Definice pojmu Performer se nachází v kategorii umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Performer i v jiné kategorii než je sekce umělci.