Kdo je to?
Kdo je to, byl Performer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Performer? Lidé, umělci

Kdo je to Performer?

Co znamená a jaký je význam slova Performer?

Performer je osoba působící na happeninzích nebo performancích, kde prosazuje použití netradičních prvků a uměleckých forem. Většinou se jedná o prvky výtvarné, hudební nebo výtvarné. Cílem jejich použití je diváky provokovat, okovat a současně je zatahovat do děje jako aktivní účastníky.
Obsah, který performer předvádí ,není promyšlený, ale vytváří se a mění v průběhu akce.Kdo je to, byl Performer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Performer? Lidé, umělci

Líbí se vám definice kdo je to Performer? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Microsoft Access? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mnichovská dohoda? Pamatujete si definici pojmu Sylabus? Víte co je Rezistor?

Klíčová slova: termín, kdo je Performer?, formulace, etymologie, popis, význam, kdo to je, popis, původ slova, vysvětlení, co znamená, Performer, heslo, lexikon, pojem, význam pojmu

Pojem Performer je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Performer ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Performer ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Performer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Performer ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Performer například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Performer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Performer? Kdo to byl Performer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Performer? Definice pojmu Performer je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než umělci).