Kdo je to?
Kdo je to Hejsek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hejsek? Lidé, hanlivé

Hejsek

Jaký je význam slova Hejsek? Co to znamená?

Hejsek je hanlivé označení pro mladého muže, který je protřelý, nedůvěryhodný. Jedná se lehkomyslného mladíka, který ví a zná všechno nejlépe. Většinou je ostatním pro smích, neumí se chovat, považují ho za mladíčka, jež mu teče „mléko po bradě.“ Synonyma pro slovo hejsek jsou vejtaha, floutek, frajer, sekáč, švihák, světák, vejtaha, playboy, pásek, holobrádek, kluk, fagan, fakan, vejrostek, výrostek, dojče, harant, prcek, puberťák. Slovo hejsek je také v Čechách časté mužské příjmení.


Kdo je to Hejsek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hejsek? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Ofsajd? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aretace? Znáte termín Starověk? Víte co je Úrok?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, wikipedie, původ slova, lexikon, pojem, heslo, hanlivé, slovo, Hejsek, hanlivé, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, informace, význam slova

Pojem Hejsek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Hejsek ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Hejsek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hejsek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Hejsek na Google obrázcích

Vyhledat výraz Hejsek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hejsek například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Hejsek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Hejsek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hejsek? Definice pojmu Hejsek je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete se pokusit také najít informace pojem, text, definici, kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.