Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pragmatik? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kontumace? Víte, co je to Světelný tok? Vzpomněli byste si na význam slova Dyspepsie? Rozumíte pojmu Pétanque?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, význam, lexikon, kdo to je, etymologie, pojem, význam pojmu, původ slova, kdo je Pragmatik?, informace, popis, definice, co znamená, význam slova, vlastnosti

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Pragmatik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Pragmatik ve Wikislovníku

Zkusit najít Pragmatik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Pragmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pragmatik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.