Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Tento text (Pragmatik) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Spása? Vzpomněli byste si na význam slova Karma? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Edge? Znáte definici termínu Tejpování?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, kdo to je, význam pojmu, synonymum, vlastnosti, kdo je Pragmatik?, přesný význam, definice, termín, popis, lexikon, přesný výraz, Pragmatik, původ slova, význam

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pragmatik

Hledat výraz Pragmatik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Pragmatik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Pragmatik ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Pragmatik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Pragmatik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik je v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Pragmatik i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.