Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Tento text (Pragmatik) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Spása? Znáte termín Rumiště? Vzpomněli byste si na význam slova Dceřiná společnost? Víte, co je to Výklenek?

Klíčová slova: termín, původ slova, Pragmatik, vlastnosti, kdo je Pragmatik?, wiki, popis, formulace, co je to Pragmatik?, význam pojmu, slovo, popis, synonymum, co znamená, význam, etymologie

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Pragmatik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pragmatik ve Wikimedia Commons

Najít heslo Pragmatik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Pragmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Pragmatik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Pragmatik i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.