Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Pragmatik? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Spása? Znáte termín Guacamole? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Edge? Víte, co je to Těžiště?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, pojem, wiki, synonymum, termín, význam pojmu, vlastnosti, slovo, formulace, informace, význam slova, význam, heslo, Pragmatik, kdo je Pragmatik?

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pragmatik v následujících zdrojích

Najít slovo Pragmatik ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pragmatik ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Pragmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Pragmatik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pragmatik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.