Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Definici slova Pragmatik můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Spása? Vzpomněli byste si na význam slova Tolerance? Vzpomněli byste si na význam slova Dceřiná společnost? Znáte definici termínu Inverze?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, Pragmatik, definice, odborný výraz, lexikon, slovo, přesný výraz, význam, co znamená, kdo to je, přesný význam, synonymum, wiki, popis, pojem

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Pragmatik ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pragmatik ve Wikimedia Commons

Hledat termín Pragmatik na Google.cz

Najít slovo Pragmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pragmatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.