Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pragmatik sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kontumace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Erektilní dysfunkce? Vzpomněli byste si na význam slova Dyspepsie? Víte co je Progrese?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, původ slova, přesný výraz, pojem, kdo je Pragmatik?, termín, slovo, popis, definice, přesný význam, formulace, Pragmatik, popis, význam, vlastnosti

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pragmatik zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Pragmatik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Pragmatik ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Pragmatik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Pragmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Pragmatik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.