Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pragmatik s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kontumace? Vzpomněli byste si na význam slova DPP? Vzpomněli byste si na význam slova Dyspepsie? Znáte definici termínu Kraniosakrální terapie?

Klíčová slova: popis, význam, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, co je to Pragmatik?, heslo, formulace, etymologie, kdo je Pragmatik?, co znamená, slovo, wiki, vlastnosti, termín, kdo to je

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Pragmatik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Pragmatik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Pragmatik ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Pragmatik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pragmatik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Pragmatik i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.