Kdo je to?
Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pragmatik?

Co znamená a jaký je význam slova Pragmatik?

Jako pragmatik je běžně označován člověk, který jedná pragmaticky, to znamená se zaměřením na praktický smysl a užitek. Takové jednání může být až bezohledné a nevybíravé. Pragmatismus je filozofický směr zaměřující se na činy, skutky, jednání a jejich prospěšnost v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".Kdo je to, byl Pragmatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pragmatik? Lidé, vlastnosti

Definici slova Pragmatik můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Spása? Vzpomněli byste si co znamená slovo Boccia? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Edge? Víte co je Garant?

Klíčová slova: co je to Pragmatik?, význam slova, co znamená, kdo je Pragmatik?, wiki, význam pojmu, termín, kdo to je, Pragmatik, význam, původ slova, lexikon, vysvětlení, vlastnosti, pojem, informace

Pojem Pragmatik je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pragmatik zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Pragmatik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pragmatik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Pragmatik ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Pragmatik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pragmatik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Pragmatik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pragmatik? Kdo to byl Pragmatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pragmatik? Definice pojmu Pragmatik se nachází v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Pragmatik hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.