Kdo je to?
Kdo je to, byl Kedra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kedra? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kedra?

Co znamená a jaký je význam slova Kedra?

Kedra je nadávka, která označuje ženu, konzumentku drog, obecně odpornou ženu. Synonymum ke slovu kedra je feťačka nebo smažka. Slovo kedra též slangově označuje tvrdou drogu heroin.Kdo je to, byl Kedra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kedra? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kedra? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Syndrom vyhoření? Pamatujete si definici pojmu Ampérhodina? Znáte definici termínu Amazon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Viróza?

Klíčová slova: Kedra, hanlivé, původ slova, heslo, formulace, význam slova, přesný výraz, kdo je Kedra?, kdo to je, informace, slovo, význam pojmu, přesný význam, wiki, termín, synonymum

Pojem Kedra je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Kedra ve Wikislovníku

Najít termín Kedra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kedra ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kedra ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kedra například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kedra

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kedra? Kdo to byl Kedra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kedra? Definice pojmu Kedra je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kedra hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).