Kdo je to?
Kdo je to, byl Kedra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kedra? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kedra?

Co znamená a jaký je význam slova Kedra?

Kedra je nadávka, která označuje ženu, konzumentku drog, obecně odpornou ženu. Synonymum ke slovu kedra je feťačka nebo smažka. Slovo kedra též slangově označuje tvrdou drogu heroin.Kdo je to, byl Kedra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kedra? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kedra sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Syndrom vyhoření? Vzpomenete si na definici slova Memento mori? Znáte definici termínu Amazon? Vzpomněli byste si na význam slova Harissa?

Klíčová slova: definice, informace, význam, hanlivé, wiki, odborný výraz, Kedra, vysvětlení, pojem, etymologie, popis, synonymum, přesný výraz, kdo je Kedra?, lexikon, kdo to je

Pojem Kedra je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Kedra ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Kedra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Kedra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Kedra ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kedra například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Kedra? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kedra? Kdo to byl Kedra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kedra? Definice pojmu Kedra se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Kedra i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.