Kdo je to?
Kdo je Marcus Tran? Životopis Marcus Tran, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Marcus Tran

Kdo je Marcus Tran? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Hudebník Marcus Benois Tran přišel na svět 15. srpna 1985 v Novém Jičíně. Jeho původ je částečně český, částečně jsou jeho geny vietnamské. Živí se jako hudebník, producent a (dle jeho vlastních slov) obchodník s melodiemi. Začínal jako asistent a runner při natáčení filmů i reklamních spotů, postupně se však vypracoval výš.
Marcus Tran měl možnost vyzkoušet si herectví a ztvárnit ve čtvrtém pokračování komediální série Kameňák 4 jednu z vedlejších postav asijského číšníka. Kromě toho také nadaboval postavy Tibora v podání Milana Gumára a Etely, kterou si zahrála Edita Bandyová. Originální hlasy těchto herců se totiž produkci nezdály dostatečně romské.
O dva roky později se Marcus Tran objevil také ve vánočním speciálu Vánoční Kameňák a také v akčním dramatu Lovci a oběti, v němž hlavní role ztvárnili Martin Kraus a Tomáš Hanák. Snímek Lovci a oběti Tram navíc také režíroval a složil k němu hudbu, což ostatně platí též o Vánočním Kameňáku.
V současné době je Marcus součástí hudební skupiny Walda Gang. Jeho hudebním vzorem je například Karel Gott. Miluje skotskou a skandinávskou hudbu. Naopak není velkým jedlíkem a rozhodně nepatří mezi gurmány, kteří by si jídlo nějak vychutnávali. Jeho oblíbenými filmy jsou například Pulp Fiction, Scareface či Trainspoting.
Walda Gang je česká rocková kapela, kterou založil zpěvák Harlej Vláďa Šafránek poté, co zemřel Waldemar Matuška. Do jejího repertoáru patří především skladby tohoto interpreta ovšem v upravené rockové verzi. V roce 2003 vyšlo skupině první album Nebeští jezdci, poté vydala ještě Slavíky z Madridu, Hudsonské šífy, Pověste ho vejš, Opičáci, Čert ví, Asi se mi stejská a Na jednu noc. Některé ze skladeb Walda gangu jsou notoricky známé.
V osobním životě tvořil pár s pěveckou kolegyní Evou Farnou. Jejich vztah se však záhy rozpadl a Tran začal randit s bývalou moderátorkou, s o sedm let starší, Martinou Gavriely. Partneři spolu mají syna jménem Lee. Ženy se v Marcusově životě údajně časově překrývaly, a právě odhalení této skutečnosti vedlo ke konci jeho známosti s Ewou. Martina porodila syna Leeho ve čtyřiceti letech a pozdní mateřství si užívá. Z předchozích vztahů má už dvě starší děti a je dokonce babičkou.Kdo je Marcus Tran? Životopis Marcus Tran, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Marcus Tran

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1985
Místo narození: Nový Jičín

Zaujala vás biografie osobnosti Marcus Tran? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Suché víno? Znáte termín Paella? Znáte termín Územní rozhodnutí? Víte, co je to Kaprák?

Klíčová slova: datum narození, kdo je Marcus Tran?, národnost, život, narození, biografie, wiki, místo narození, Marcus Tran, lexikon, kde se narodil Marcus Tran?, informace, kdy se narodil Marcus Tran?, vysvětlení, zajímavosti, Marcus Tran

Pojem Marcus Tran je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Marcus Tran

Hledejte bez špehování slovo Marcus Tran ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Marcus Tran ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marcus Tran ve Wikimedia Commons

Najít slovo Marcus Tran ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Marcus Tran ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcus Tran například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Marcus Tran? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Marcus Tran? Kdy se narodil Marcus Tran? Kde se narodil Marcus Tran? Marcus Tran se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, sluchátka růže, marcus Tran, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Marcus Tran dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcus Tran i v jiné kategorii než je hudba.