Kdo je to?
Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Klicperová?

Kdo je to Lenka Klicperová? Stručný životopis

Lenka Klicperová je česká fotografka a žurnalistka. Původně pracovala jako zpravodajka, později se stala šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V rámci reportáží navštívila Afriku a také Afganistán. Zaměřila se především na události války s Islámským státem a dopadem na osudy žen a dětí v Iráku a Sýrii. Reportáže se týkají také postavení těchto žen, Lenka Klicperová pořizuje i jejich portrétní fotografie.
Je spolupracovnicí dalších tiskovin, televize i rádia. Pořádá také přednášky a je spoluautorkou řady reportáží a dokumentů. Společně s Markétou Kutilovou napsaly dvě knihy o problematice Islámského státu.Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Lenka Klicperová

Národnost: česká
Datum narození: 1976

Sdílejte tuto stránku s osobností Lenka Klicperová s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hangouts? Rozumíte pojmu Smartphone? Vzpomenete si na definici slova Mikropůjčka? Znáte pojem Malus?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, heslo, kdo to je, termín, přesný výraz, informace, lexikon, novináři, popis, význam, co znamená, co je to Lenka Klicperová?, vysvětlení, definice, význam pojmu

Pojem Lenka Klicperová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Lenka Klicperová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lenka Klicperová na Youtube

Najít slovo Lenka Klicperová na Google.cz

Najít heslo Lenka Klicperová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Klicperová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Klicperová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lenka Klicperová? Kdo to byl Lenka Klicperová? Kdy se narodil Lenka Klicperová? Lenka Klicperová je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Lenka Klicperová třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Klicperová i v jiné kategorii než je novináři.