Kdo je to?
Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Klicperová?

Kdo je to Lenka Klicperová? Stručný životopis

Lenka Klicperová je česká fotografka a žurnalistka. Původně pracovala jako zpravodajka, později se stala šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V rámci reportáží navštívila Afriku a také Afganistán. Zaměřila se především na události války s Islámským státem a dopadem na osudy žen a dětí v Iráku a Sýrii. Reportáže se týkají také postavení těchto žen, Lenka Klicperová pořizuje i jejich portrétní fotografie.
Je spolupracovnicí dalších tiskovin, televize i rádia. Pořádá také přednášky a je spoluautorkou řady reportáží a dokumentů. Společně s Markétou Kutilovou napsaly dvě knihy o problematice Islámského státu.Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Lenka Klicperová

Národnost: česká
Datum narození: 1976

Sdílejte tuto stránku s osobností Lenka Klicperová se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Falafel? Pamatujete si definici pojmu Permitivita? Vzpomenete si na definici slova Cartridge? Vzpomněli byste si co znamená slovo Benchmark?

Klíčová slova: termín, co je to Lenka Klicperová?, vysvětlení, heslo, odborný výraz, slovo, význam slova, význam, popis, definice, Lenka Klicperová, přesný výraz, kdo je Lenka Klicperová?, význam pojmu, synonymum, přesný význam

Pojem Lenka Klicperová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Lenka Klicperová ve Wikipedii

Najít termín Lenka Klicperová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Lenka Klicperová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lenka Klicperová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Klicperová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lenka Klicperová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lenka Klicperová? Kdo to byl Lenka Klicperová? Kdy se narodil Lenka Klicperová? Lenka Klicperová je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Lenka Klicperová dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Klicperová i v jiné kategorii než je novináři.