Kdo je to?
Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Klicperová?

Kdo je to Lenka Klicperová? Stručný životopis

Lenka Klicperová je česká fotografka a žurnalistka. Původně pracovala jako zpravodajka, později se stala šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V rámci reportáží navštívila Afriku a také Afganistán. Zaměřila se především na události války s Islámským státem a dopadem na osudy žen a dětí v Iráku a Sýrii. Reportáže se týkají také postavení těchto žen, Lenka Klicperová pořizuje i jejich portrétní fotografie.
Je spolupracovnicí dalších tiskovin, televize i rádia. Pořádá také přednášky a je spoluautorkou řady reportáží a dokumentů. Společně s Markétou Kutilovou napsaly dvě knihy o problematice Islámského státu.Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Lenka Klicperová

Národnost: česká
Datum narození: 1976

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lenka Klicperová? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín H.E.A.T.? Vzpomněli byste si na význam slova Dualita? Vzpomenete si na definici slova Daň z nemovitosti? Znáte definici termínu Aeronet?

Klíčová slova: kdo je Lenka Klicperová?, co znamená, lexikon, popis, popis, význam slova, termín, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, pojem, heslo, přesný význam, původ slova, slovo, kdo to je

Pojem Lenka Klicperová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Lenka Klicperová v následujících zdrojích

Hledat termín Lenka Klicperová ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Lenka Klicperová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lenka Klicperová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Lenka Klicperová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Klicperová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Lenka Klicperová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lenka Klicperová? Kdo to byl Lenka Klicperová? Kdy se narodil Lenka Klicperová? Lenka Klicperová je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lenka Klicperová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Klicperová i v jiné kategorii než je novináři.