Kdo je to?
Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Klicperová?

Kdo je to Lenka Klicperová? Stručný životopis

Lenka Klicperová je česká fotografka a žurnalistka. Původně pracovala jako zpravodajka, později se stala šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V rámci reportáží navštívila Afriku a také Afganistán. Zaměřila se především na události války s Islámským státem a dopadem na osudy žen a dětí v Iráku a Sýrii. Reportáže se týkají také postavení těchto žen, Lenka Klicperová pořizuje i jejich portrétní fotografie.
Je spolupracovnicí dalších tiskovin, televize i rádia. Pořádá také přednášky a je spoluautorkou řady reportáží a dokumentů. Společně s Markétou Kutilovou napsaly dvě knihy o problematice Islámského státu.Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Lenka Klicperová

Národnost: česká
Datum narození: 1976

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lenka Klicperová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hangouts? Vzpomněli byste si na význam slova Ad hoc? Vzpomenete si na definici slova Mikropůjčka? Znáte definici termínu Impresionismus?

Klíčová slova: co je to Lenka Klicperová?, informace, význam pojmu, pojem, přesný význam, význam slova, Lenka Klicperová, kdo to je, heslo, kdo je Lenka Klicperová?, odborný výraz, vysvětlení, popis, původ slova, přesný výraz, termín

Pojem Lenka Klicperová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Lenka Klicperová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Lenka Klicperová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lenka Klicperová na Youtube

Vyhledat slovo Lenka Klicperová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Klicperová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lenka Klicperová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lenka Klicperová? Kdo to byl Lenka Klicperová? Kdy se narodil Lenka Klicperová? Lenka Klicperová se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lenka Klicperová dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Klicperová i v jiné kategorii než je novináři.