Kdo je to?
Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Klicperová?

Kdo je to Lenka Klicperová? Stručný životopis

Lenka Klicperová je česká fotografka a žurnalistka. Původně pracovala jako zpravodajka, později se stala šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V rámci reportáží navštívila Afriku a také Afganistán. Zaměřila se především na události války s Islámským státem a dopadem na osudy žen a dětí v Iráku a Sýrii. Reportáže se týkají také postavení těchto žen, Lenka Klicperová pořizuje i jejich portrétní fotografie.
Je spolupracovnicí dalších tiskovin, televize i rádia. Pořádá také přednášky a je spoluautorkou řady reportáží a dokumentů. Společně s Markétou Kutilovou napsaly dvě knihy o problematice Islámského státu.Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Lenka Klicperová

Národnost: česká
Datum narození: 1976

Zaujala vás biografie osobnosti Lenka Klicperová? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hangouts? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kapari? Vzpomenete si na definici slova Mikropůjčka? Znáte termín Pýcha?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, etymologie, synonymum, Lenka Klicperová, termín, novináři, pojem, kdo je Lenka Klicperová?, vysvětlení, formulace, definice, odborný výraz, co je to Lenka Klicperová?, slovo, popis

Pojem Lenka Klicperová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Lenka Klicperová ve Wikipedii

Vyhledat heslo Lenka Klicperová ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Lenka Klicperová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Lenka Klicperová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Klicperová například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Lenka Klicperová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lenka Klicperová? Kdo to byl Lenka Klicperová? Kdy se narodil Lenka Klicperová? Lenka Klicperová se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Lenka Klicperová dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Klicperová i v jiné kategorii než je novináři.