Kdo je to?
Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Klicperová?

Kdo je to Lenka Klicperová? Stručný životopis

Lenka Klicperová je česká fotografka a žurnalistka. Původně pracovala jako zpravodajka, později se stala šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V rámci reportáží navštívila Afriku a také Afganistán. Zaměřila se především na události války s Islámským státem a dopadem na osudy žen a dětí v Iráku a Sýrii. Reportáže se týkají také postavení těchto žen, Lenka Klicperová pořizuje i jejich portrétní fotografie.
Je spolupracovnicí dalších tiskovin, televize i rádia. Pořádá také přednášky a je spoluautorkou řady reportáží a dokumentů. Společně s Markétou Kutilovou napsaly dvě knihy o problematice Islámského státu.Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Lenka Klicperová

Národnost: česká
Datum narození: 1976

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lenka Klicperová sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín H.E.A.T.? Znáte termín Podzim? Vzpomenete si na definici slova Daň z nemovitosti? Víte, co je to CHKO?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, definice, přesný význam, význam, pojem, kdo to je, etymologie, popis, novináři, Lenka Klicperová, původ slova, význam slova, popis, slovo, kdo je Lenka Klicperová?

Pojem Lenka Klicperová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lenka Klicperová

Vyhledat pojem Lenka Klicperová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Lenka Klicperová ve Wikislovníku

Najít termín Lenka Klicperová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Lenka Klicperová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Klicperová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Klicperová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lenka Klicperová? Kdo to byl Lenka Klicperová? Kdy se narodil Lenka Klicperová? Lenka Klicperová patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lenka Klicperová kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Klicperová i v jiné kategorii než je novináři.