Kdo je to?
Kdo je to Drvoštěp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drvoštěp? Lidé, historie

Drvoštěp

Jaký je význam slova Drvoštěp? Co to znamená?

Drvoštěp bylo označení profese. Šlo o námezdního dělníka, který kácel dřevo v lesích a pak ho štípal na topení. Toto řemeslo bylo rozšířeno hlavně na Vysočině, kde se nacházejí hluboké lesy a lidé v nich hledali práci.
Jako drvoštěpové často v zimě pracovali i sedláci. Dřevo, které drvoštěp vytěžil, bylo využíváno jak na topení, tak dále zpracováváno.Kdo je to Drvoštěp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drvoštěp? Lidé, historie

Uvedený text s definicí slova Drvoštěp můžete samozřejmě sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Echogenita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jíška? Víte, co je to Sinice? Víte co je Trafika?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, význam slova, Drvoštěp, význam, historie, wikipedie, lexikon, Drvoštěp, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, wiki, přesný výraz, historie, popis

Pojem Drvoštěp je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Drvoštěp ve Wikipedii

Najít výraz Drvoštěp ve Wikislovníku

Najít heslo Drvoštěp ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Drvoštěp v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Drvoštěp na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Drvoštěp například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Drvoštěp, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Drvoštěp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Drvoštěp? Definice pojmu Drvoštěp je v sekci Historie

Text vytvořen pro Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.