Kdo je to?
Kdo je to Drvoštěp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drvoštěp? Lidé, historie

Kdo je to Drvoštěp?

Jaký je význam slova Drvoštěp? Co to znamená?

Drvoštěp bylo označení profese. Šlo o námezdního dělníka, který kácel dřevo v lesích a pak ho štípal na topení. Toto řemeslo bylo rozšířeno hlavně na Vysočině, kde se nacházejí hluboké lesy a lidé v nich hledali práci.
Jako drvoštěpové často v zimě pracovali i sedláci. Dřevo, které drvoštěp vytěžil, bylo využíváno jak na topení, tak dále zpracováváno.Kdo je to Drvoštěp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Drvoštěp? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Drvoštěp s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Anime? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prasečí chřipka? Víte, co je to Wikipedie? Znáte termín Mlha?

Klíčová slova: heslo, původ slova, odborný výraz, Drvoštěp, definice, formulace, historie, přesný význam, termín, synonymum, slovo, přesný výraz, wiki, lexikon, význam, etymologie

Pojem Drvoštěp je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Drvoštěp v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drvoštěp ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Drvoštěp ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Drvoštěp ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Drvoštěp ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Drvoštěp například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Drvoštěp? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Drvoštěp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Drvoštěp? Definice pojmu Drvoštěp je v kategorii Historie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Drvoštěp i v jiné kategorii než v historie.