Kdo je to?
Kdo je to DTP operátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem DTP operátor? Lidé, profese

Kdo je to DTP operátor?

Co znamená a jaký je význam slova DTP operátor?

DTP operátor je člověk, který se věnuje práci na reklamních materiálech. Ty přes počítačové programy upravuje podle dodaných výtvarných vzorů. Pracuje především s obrazovými a textovými návrhy. Hlavní náplní jeho práce je grafická úprava a příprava finálního návrhu celého týmu do podoby, která odpovídá přípravě před tiskem.
Je také spolupracovníkem kreativního týmu a jedná se zákazníkem. S týmem pracuje na výrobě propagačních předmětů a materiálů a připravuje propagaci firmy a reklamní akce. DTP operátor by měl mít minimálně střední vzdělání a maturitní zkoušku.Kdo je to DTP operátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem DTP operátor? Lidé, profese

Definici pojmu DTP operátor sdílejte s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Podzemnice olejná? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hoblice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Příbor? Víte co je Trombóza?

Klíčová slova: význam, etymologie, profese, přesný výraz, definice, wiki, slovo, wikipedie, lexikon, odborný výraz, pojem, přesný výraz, formulace, původ slova, význam slova, profese

Pojem DTP operátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz DTP operátor v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem DTP operátor na Youtube

Hledat pojem DTP operátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo DTP operátor ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo DTP operátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem DTP operátor na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo DTP operátor například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova DTP operátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to DTP operátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo DTP operátor? Definice pojmu DTP operátor je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).