Kdo je to?
Kdo je to, byl DTP operátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo DTP operátor? Lidé, profese

Kdo je to DTP operátor?

Co znamená a jaký je význam slova DTP operátor?

DTP operátor je člověk, který se věnuje práci na reklamních materiálech. Ty přes počítačové programy upravuje podle dodaných výtvarných vzorů. Pracuje především s obrazovými a textovými návrhy. Hlavní náplní jeho práce je grafická úprava a příprava finálního návrhu celého týmu do podoby, která odpovídá přípravě před tiskem.
Je také spolupracovníkem kreativního týmu a jedná se zákazníkem. S týmem pracuje na výrobě propagačních předmětů a materiálů a připravuje propagaci firmy a reklamní akce. DTP operátor by měl mít minimálně střední vzdělání a maturitní zkoušku.Kdo je to, byl DTP operátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo DTP operátor? Lidé, profese

Definici slova DTP operátor můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Podzemnice olejná? Vzpomenete si na definici slova Gestační váček? Vzpomněli byste si co označuje výraz Grand Slam? Vzpomněli byste si na význam slova Skladební dvojice?

Klíčová slova: přesný výraz, DTP operátor, heslo, odborný výraz, profese, formulace, pojem, synonymum, kdo to je, etymologie, kdo je DTP operátor?, popis, co znamená, termín, původ slova, význam

Pojem DTP operátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz DTP operátor ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem DTP operátor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi DTP operátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo DTP operátor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo DTP operátor například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená DTP operátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to DTP operátor? Kdo to byl DTP operátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo DTP operátor? Definice pojmu DTP operátor se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.