Kdo je to?
Kdo je to Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Velký vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Velký vezír?

Jaký je význam slova Velký vezír? Co to znamená?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.Kdo je to Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Velký vezír? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Velký vezír s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kodifikace? Vzpomenete si na definici slova Pandemický zákon? Znáte pojem Ransomware? Vzpomněli byste si na význam slova Zástavní právo?

Klíčová slova: slovo, význam, odborný výraz, význam slova, etymologie, co znamená, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, Velký vezír, Velký vezír, wiki, pojem, wikipedie, původ slova

Pojem Velký vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Velký vezír

Vyhledat pojem Velký vezír ve Wikipedii

Vyhledat heslo Velký vezír ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Velký vezír ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Velký vezír v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Velký vezír ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Velký vezír například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Velký vezír, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír je v kategorii Státní správa

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Velký vezír i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.