Kdo je to?
Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Velký vezír?

Co znamená a jaký je význam slova Velký vezír?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Velký vezír s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obročí? Pamatujete si definici pojmu Adjudikace? Znáte pojem Předčíslí účtu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kompilace?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, kdo to je, termín, vysvětlení, popis, přesný význam, definice, informace, slovo, státní správa, wiki, etymologie, odborný výraz, co je to Velký vezír?, popis

Pojem Velký vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Velký vezír na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Velký vezír ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Velký vezír ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Velký vezír ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Velký vezír například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Velký vezír

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Velký vezír? Kdo to byl Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír patří do sekce státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Velký vezír i v jiné sekci než v státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.