Kdo je to?
Kdo je to Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Velký vezír? Lidé, státní správa

Velký vezír

Jaký je význam slova Velký vezír? Co to znamená?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.Kdo je to Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Velký vezír? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Velký vezír? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Linkedin? Pamatujete si definici pojmu Růžovka? Znáte pojem Aescin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kondenzátor?

Klíčová slova: wiki, Velký vezír, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, informace, význam pojmu, wikipedie, slovo, etymologie, heslo, význam, definice, termín

Pojem Velký vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Velký vezír hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo Velký vezír ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Velký vezír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Velký vezír ve Wikipedii

Hledat termín Velký vezír ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Velký vezír na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Velký vezír například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Velký vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír je v sekci Státní správa

Kategorie státní správa, úřad prace hala, velký vezír, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.