Kdo je to?
Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Velký vezír?

Co znamená a jaký je význam slova Velký vezír?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Velký vezír? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obročí? Vzpomenete si na definici slova Fazeta? Znáte pojem Předčíslí účtu? Vzpomněli byste si na význam slova Chalífát?

Klíčová slova: Velký vezír, co znamená, popis, termín, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, wiki, lexikon, etymologie, význam, heslo, kdo je Velký vezír?, odborný výraz, původ slova

Pojem Velký vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Velký vezír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Velký vezír v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Velký vezír na Google.cz

Hledat videa s názvem Velký vezír na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Velký vezír například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Velký vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Velký vezír? Kdo to byl Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír je v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Velký vezír i v jiných kategoriích (než státní správa).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.