Kdo je to?
Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Velký vezír?

Co znamená a jaký je význam slova Velký vezír?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Velký vezír? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obročí? Znáte termín AIDS? Znáte pojem Šifon? Víte, co je to Autofokus?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, kdo to je, pojem, wiki, význam slova, přesný výraz, co je to Velký vezír?, informace, Velký vezír, definice, původ slova, lexikon, synonymum, popis, státní správa

Pojem Velký vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Velký vezír zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Velký vezír v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Velký vezír ve Wikislovníku

Hledat pojem Velký vezír ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Velký vezír na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Velký vezír například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Velký vezír

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Velký vezír? Kdo to byl Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Velký vezír i v jiné kategorii než v státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.