Kdo je to?
Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Velký vezír?

Co znamená a jaký je význam slova Velký vezír?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Definici slova Velký vezír můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kodifikace? Víte co je Devalvace? Znáte pojem Ransomware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cardio Barre?

Klíčová slova: kdo je Velký vezír?, popis, Velký vezír, přesný význam, heslo, lexikon, co znamená, pojem, slovo, státní správa, význam pojmu, definice, synonymum, vysvětlení, popis, co je to Velký vezír?

Pojem Velký vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Velký vezír ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Velký vezír na Google.cz

Najít výraz Velký vezír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Velký vezír ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Velký vezír například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Velký vezír, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Velký vezír? Kdo to byl Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír se nachází v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.