Kdo je to?
Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Velký vezír?

Co znamená a jaký je význam slova Velký vezír?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Velký vezír? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obročí? Vzpomněli byste si na význam slova Afinita? Znáte pojem Šifon? Znáte definici termínu Řehole?

Klíčová slova: heslo, popis, termín, informace, pojem, význam pojmu, význam slova, synonymum, původ slova, co je to Velký vezír?, slovo, popis, etymologie, odborný výraz, definice, Velký vezír

Pojem Velký vezír je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Velký vezír ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Velký vezír ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Velký vezír ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Velký vezír ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Velký vezír například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Velký vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Velký vezír? Kdo to byl Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír se nachází v kategorii státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.