Kdo je to?
Kdo je to Slídil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slídil? Lidé, hanlivé

Slídil

Co znamená a jaký je význam slova Slídil?

Slídil je osoba, která něco hledá, po něčem pátrá, chce se něco dozvědět. Při své činnosti nevyužívá vždy jen standardní metody, ale při snaze dosáhnout cíle využívá i ne zcela čestné a čisté postupy. Proto má slovo slídil hanlivý nádech a bývá používáno i jako nadávka.
Jako slídil může být označen například soukromý detektiv, ale i všetečný člověk, který se snaží získat co nejvíce informací o svém okolí, či novinář, který prahne po senzacích.


Kdo je to Slídil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slídil? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Slídil? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to NASA? Znáte termín Gordický uzel? Vzpomněli byste si na význam slova Rychlá půjčka? Víte, co je to Popeleční středa?

Klíčová slova: původ slova, Slídil, hanlivé, hanlivé, přesný význam, přesný výraz, wiki, popis, pojem, synonymum, etymologie, význam slova, informace, vysvětlení, význam, význam pojmu

Pojem Slídil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Slídil hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Slídil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Slídil ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slídil ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Slídil na Google.cz

Hledat videa s názvem Slídil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Slídil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Slídil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Slídil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slídil? Definice pojmu Slídil patří do sekce Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz,heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.