Kdo je to?
Kdo je to, byl Slídil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slídil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Slídil?

Co znamená a jaký je význam slova Slídil?

Slídil je osoba, která něco hledá, po něčem pátrá, chce se něco dozvědět. Při své činnosti nevyužívá vždy jen standardní metody, ale při snaze dosáhnout cíle využívá i ne zcela čestné a čisté postupy. Proto má slovo slídil hanlivý nádech a bývá používáno i jako nadávka.
Jako slídil může být označen například soukromý detektiv, ale i všetečný člověk, který se snaží získat co nejvíce informací o svém okolí, či novinář, který prahne po senzacích.Kdo je to, byl Slídil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slídil? Lidé, hanlivé

Definici slova Slídil můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Lanolin? Víte, co je to Filozofie? Vzpomněli byste si na význam slova Úmoří? Rozumíte pojmu Loajalita?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, pojem, hanlivé, popis, termín, přesný výraz, kdo to je, původ slova, heslo, odborný výraz, význam pojmu, význam, wiki, vysvětlení, Slídil

Pojem Slídil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Slídil na Google.cz

Najít pojem Slídil ve vyhledávači Yandex

Najít termín Slídil ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Slídil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Slídil například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Slídil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Slídil? Kdo to byl Slídil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slídil? Definice pojmu Slídil se nachází v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.