Kdo je to?
Kdo je to, byl Slídil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slídil? Lidé, hanlivé

Kdo je to Slídil?

Co znamená a jaký je význam slova Slídil?

Slídil je osoba, která něco hledá, po něčem pátrá, chce se něco dozvědět. Při své činnosti nevyužívá vždy jen standardní metody, ale při snaze dosáhnout cíle využívá i ne zcela čestné a čisté postupy. Proto má slovo slídil hanlivý nádech a bývá používáno i jako nadávka.
Jako slídil může být označen například soukromý detektiv, ale i všetečný člověk, který se snaží získat co nejvíce informací o svém okolí, či novinář, který prahne po senzacích.


Kdo je to, byl Slídil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slídil? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Slídil sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Anestezie? Vzpomenete si na definici slova Oškrt? Vzpomněli byste si na význam slova Absolutno? Vzpomněli byste si na význam slova Postulát?

Klíčová slova: wiki, definice, informace, slovo, popis, formulace, lexikon, význam pojmu, synonymum, kdo to je, Slídil, pojem, hanlivé, kdo je Slídil?, popis, vysvětlení

Pojem Slídil je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Slídil zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Slídil na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slídil ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Slídil ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Slídil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Slídil například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Slídil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Slídil? Kdo to byl Slídil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slídil? Definice pojmu Slídil se nachází v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Slídil hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).