Kdo je to?
Kdo je to Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Yankee? Lidé, přezdívky

Kdo je to Yankee?

Co znamená a jaký je význam slova Yankee?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Yankee? Lidé, přezdívky

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Úsečka? Víte co je Hybridní válka? Pamatujete si definici pojmu Suspenze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Azyl?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, pojem, Yankee, co znamená, termín, přesný výraz, informace, přesný výraz, lexikon, přezdívky, heslo, význam, přezdívky, wiki, význam slova

Pojem Yankee je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Yankee v dalších zdrojích

Zkusit najít Yankee v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Yankee ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Yankee ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Yankee ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Yankee na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Yankee například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Yankee, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee patří do kategorie Přezdívky

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Yankee hledat i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.