Kdo je to?
Kdo je to Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Yankee? Lidé, přezdívky

Yankee

Jaký je význam slova Yankee? Co to znamená?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Yankee? Lidé, přezdívky

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Ultrabook? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lepek? Pamatujete si definici pojmu Evernote? Znáte termín Afebrilní?

Klíčová slova: původ slova, termín, význam slova, vysvětlení, Yankee, heslo, formulace, odborný výraz, wikipedie, wiki, přesný výraz, přezdívky, popis, pojem, význam, lexikon

Pojem Yankee je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Yankee v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Yankee na Youtube

Vyhledat slovo Yankee ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Yankee ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Yankee ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Yankee na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Yankee například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Yankee, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee patří do sekce Přezdívky

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Přezdívky).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.