Kdo je to?
Kdo je Camila Cabello? Životopis Camila Cabello, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Camila Cabello

Kdo je Camila Cabello? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Camila Cabello je americká zpěvačka pocházející z Kuby.
Účastnila se talentové soutěže X Factor, během které založila s dalšími zpěvačkami (Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane a Lauren Jauregui) skupinu Fifth Harmony. Po ukončení soutěže spolu zpěvačky nahrály debutové EP Better Together, po kterém v roce 2015 následovalo první album Reflection a o rok později 7/27.
Již během svého působení ve Fifth Harmony však Camila Cabello začala sólově spolupracovat s dalšími zpěváky (např. se Shawnem Mendesem) a na konci roku 2016 se rozhodla skupinu opustit a definitivně se vrhnout na sólovou kariéru.
Po osamostatnění se věnovala spolupracím a duetům (např. s DJ Cashmere Cat, rappery Pitbullem a J Balvinem nebo s Pharrellem Williamsem) a začala se prosazovat s vlastními singly. Tuto snahu zúročila v roce 2018 s debutovým albem Camila, její druhé album neslo název Romance.
V roce 2017 obdržela cenu MTV Europe Music a o rok později zvítězila v American Music Awards v kategorii New Artist.Kdo je Camila Cabello? Životopis Camila Cabello, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Camila Cabello

Národnost: kubánská
Datum narození: 3. března 1997
Místo narození: Havana, Kuba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Camila Cabello sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Dadaismus? Pamatujete si definici pojmu Kavitace? Pamatujete si definici pojmu Impedance? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kopák?

Klíčová slova: Camila Cabello, životopis, biografie, kdo je Camila Cabello?, wiki, hudba, život, narození, datum narození, místo narození, osobnost, popis, národnost, hudba, kdy se narodila Camila Cabello?, vysvětlení

Pojem Camila Cabello je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Camila Cabello na Google obrázcích

Najít termín Camila Cabello na Google.cz

Vyhledat heslo Camila Cabello ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Camila Cabello ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Camila Cabello ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Camila Cabello například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Camila Cabello?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Camila Cabello? Kdy se narodila Camila Cabello? Kde se narodila Camila Cabello? Camila Cabello je v sekci Hudba

Kategorie hudba, trombon, camila Cabello, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Camila Cabello třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Camila Cabello i v jiné kategorii než je hudba.