Kdo je to?
Kdo byl Johann Sebastian Bach? Životopis Johann Sebastian Bach, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo byl Johann Sebastian Bach?

Kdo byl Johann Sebastian Bach? Životopis, informace, biografie, hudba

Johann Sebastian Bach byl jeden z nejvýraznějších německých hudebních skladatelů a umělců hrajících na klávesové nástroje. Jeho dílo bývá často nazýváno vrcholem baroka a Bach je označován za hudebního génia, který ovlivnil další vývoj hudby. Ve své době nebyl dostatečně doceněn jako skladatel, větší obliby se dočkal až v 19. století.
Johann Sebastian Bach působil jako kantor při kostelech v Lipsku, Výmaru a Köthenu. Skládal a interpretoval i světská díla. K nejslavnějším Bachovým dílům patří například Braniborské koncerty, Dobře temperovaný klavír, Matoušovy pašije nebo Umění fugy.Kdo byl Johann Sebastian Bach? Životopis Johann Sebastian Bach, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Johann Sebastian Bach

Národnost: německá
Datum narození: 31. března 1685
Místo narození: Eisenach
Datum úmrtí: 28. července 1750

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Johann Sebastian Bach sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kondiční cvičení? Víte co je Alibaba? Znáte pojem Hipster? Vzpomněli byste si co označuje výraz Artyčok?

Klíčová slova: Johann Sebastian Bach, Johann Sebastian Bach, vysvětlení, životopis, kdo to je, datum narození, místo narození, wiki, wikipedie, informace, lexikon, osobnost, Kdy zemřel Johann Sebastian Bach, zajímavosti, národnost, datum úmrtí

Pojem Johann Sebastian Bach je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Johann Sebastian Bach

Hledat slovo Johann Sebastian Bach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Johann Sebastian Bach na Google.cz

Vyhledat termín Johann Sebastian Bach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Johann Sebastian Bach na Youtube

Zkusit najít termín Johann Sebastian Bach na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Johann Sebastian Bach například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Johann Sebastian Bach?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Johann Sebastian Bach? Kdy se narodil Johann Sebastian Bach? Kde se narodil Johann Sebastian Bach? Kdy zemřel Johann Sebastian Bach? Johann Sebastian Bach je v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Johann Sebastian Bach například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johann Sebastian Bach i v jiné kategorii než je hudba.