Kdo je to?
Kdo je Barbora Kroužková? Životopis Barbora Kroužková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Barbora Kroužková

Kdo je Barbora Kroužková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Barbora Kroužková je česká moderátorka a novinářka.
Vystudovala politologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Po studiích se vydala na moderátorskou dráhu.
Začínala v rozhlase, konkrétně na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál. Na konci 90. let si vyzkoušela pozici moderátorky v televizi - na TV Prima. Poté pracovala pro Frekvenci 1, kde moderovala pořad Press Club. Od roku 1998 poprvé pracovala pro veřejnoprávní Českou televizi, kde moderovala ranní show Dobré ráno s ČT. V roce 2003 se vrátila do Českého rozhlasu, nicméně od roku 2006 již dlouhodobě moderuje v České televizi, především na jejím zpravodajském kanále ČT 24. Na dvacetčtyřce Kroužková vystřídala celou řadu pozicí - od moderování kontinuálního vysílání, přes publicistický pořad Před polednem nebo rozhovorový pořad Interview až po speciály. Kroužková je tak již roky jednou z výrazných tváří zpravodajství České televize.Kdo je Barbora Kroužková? Životopis Barbora Kroužková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Barbora Kroužková

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1973
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Barbora Kroužková můžete sdílet s přáteli a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Řečnická otázka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Difúze? Pamatujete si definici pojmu Euromajdan? Znáte termín Den matek?

Klíčová slova: Barbora Kroužková, biografie, životopis, novináři, wikipedie, zajímavosti, narození, kdo je Barbora Kroužková?, lexikon, novináři, wiki, datum narození, místo narození, Barbora Kroužková, osobnost, popis

Pojem Barbora Kroužková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Barbora Kroužková v dalších zdrojích

Hledat frázi Barbora Kroužková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Kroužková ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Barbora Kroužková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Barbora Kroužková ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Barbora Kroužková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Kroužková například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Kroužková

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Barbora Kroužková? Kdy se narodila Barbora Kroužková? Kde se narodila Barbora Kroužková? Barbora Kroužková je v kategorii Novináři

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Kroužková dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Kroužková i v jiné kategorii než je novináři.