Kdo je to?
Kdo je Barbora Kroužková? Životopis Barbora Kroužková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Barbora Kroužková?

Kdo je Barbora Kroužková? Životopis, informace, biografie, novináři

Barbora Kroužková je česká moderátorka a novinářka.
Vystudovala politologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Po studiích se vydala na moderátorkou dráhu.
Začínala v rozhlase, konkrétně na vlnách ČRo1 Radiožurnál. Na konci 90. let si vyzkoušela pozici moderátorky v televizi - na TV Prima. Poté pracovala pro Frekvenci 1, kde moderovala pořad Press Club. Od roku 1998 se poprvé pracovala pro veřejnoprávní Českou televizi, kde moderovala ranní show Dobré ráno s ČT. V roce 2003 se vrátila do Českého rozhlasu, nicméně od roku 2006 již dlouhodobě moderuje v České televizi, především na jejím zpravodajském kanále ČT 24. Na dvacetčtyřce Kroužková vystřídala celou řadu pozicí - od moderování kontinuálního vysílání, přes publicistický pořad Před polednem nebo po rozhovorový pořad Interview nebo speciály. Kroužková je tak již roky jednou z výrazných tváří zpravodajství České televize.Kdo je Barbora Kroužková? Životopis Barbora Kroužková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Barbora Kroužková

Národnost: česká
Datum narození: 6. září 1973
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Barbora Kroužková můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Rozpočtové provizorium? Víte, co je to Biber? Pamatujete si definici pojmu Vrtací kladivo? Rozumíte pojmu Schwingen?

Klíčová slova: wikipedie, lexikon, kde se narodila Barbora Kroužková?, zajímavosti, narození, národnost, datum narození, osobnost, wiki, kdo je Barbora Kroužková?, místo narození, informace, biografie, životopis, popis, kdy se narodila Barbora Kroužková?

Pojem Barbora Kroužková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Barbora Kroužková na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Barbora Kroužková na Youtube

Zkusit najít výraz Barbora Kroužková na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Kroužková ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Barbora Kroužková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Kroužková například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Kroužková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Barbora Kroužková? Kdy se narodila Barbora Kroužková? Kde se narodila Barbora Kroužková? Barbora Kroužková je v sekci Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Barbora Kroužková například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Kroužková i v jiné kategorii než je novináři.