Kdo je to?
Kdo je Sofia Carson? Životopis Sofia Carson, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Sofia Carson

Kdo je Sofia Carson? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Sofia Carson, vlastním jménem Sofía Daccarett Char, je americká filmová a seriálová herečka, zpěvačka. Carson se narodila v americkém státě Florida ve městě Fort Lauderdale do rodiny kolumbijských přistěhovalců. Po střední škole docházela na katolickou vysokoškolskou přípravnou školu Carrolton School of the Sacred Heart v Miami. Následně studovala francouzský jazyk a komunikaci na UCLA (University of California, Los Angeles).
Carson podepsala svou první smlouvu se společností BMI v roce 2012. Poté podepsala smlouvu ještě se společnostmi Hollywood Records (2015) a Republic Records (2016). První vydaný singl nesl název Love Is the Name. Následovaly další písně jako I’m gonna Love Ya, Back to Beautiful nebo Ins and Outs. Roku 2022 vydala své debutové album s názvem Purple Hearts.
Před kamerou Sofia debutovala v roce 2014 v jedné epizodě televizního seriálu Austin and Ally (role Chelsea). Ve stejném roce se objevila ve dvou epizodách seriálu Předstírání. V následujícím roce získala hlavní roli Evie v rodinné komedii Následníci od Disney Channel (2015). Svůj hlas propůjčila také 20 epizodám kreslené verze Následníci: Kouzelný svět. Carson si zahrála i v dalších pokračováních filmu Následníci, a to v letech 2017 a 2019. Dále si zahrála hlavní role ve filmech Popelka v teniskách, Noční dobrodružství: Chůvy v akci (2016), Songbird, Feel the Beat (2020) a v romantickém dramatu Zranitelná srdce (2022).
Ztvárnila role také v několika epizodách televizních seriálů Vzhůru ke hvězdám (2018) a Prolhané krásky: Perfekcionistky (2019).Kdo je Sofia Carson? Životopis Sofia Carson, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Sofia Carson

Národnost: americká
Datum narození: 10. 4. 1993
Místo narození: Fort Lauderdale, Florida, USA

Tento text (Sofia Carson) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Ideologie? Víte co je Promoření? Vzpomenete si na definici slova Fatalismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Coverlock?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodila Sofia Carson?, popis, život, kde se narodila Sofia Carson?, místo narození, osobnosti, hudba, národnost, vysvětlení, hudba, Sofia Carson, informace, osobnost, datum narození, lexikon

Pojem Sofia Carson je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Sofia Carson na Google obrázcích

Vyhledat pojem Sofia Carson ve Wikislovníku

Hledat heslo Sofia Carson ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Sofia Carson na Youtube

Zkusit najít Sofia Carson ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sofia Carson například v Google obrázcích, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Sofia Carson? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Sofia Carson? Kdy se narodila Sofia Carson? Kde se narodila Sofia Carson? Sofia Carson patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, zlaté housle, sofia Carson, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Sofia Carson dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sofia Carson i v jiné kategorii než je hudba.