Kdo je to?
Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černokněžník? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Černokněžník?

Jaký je význam slova Černokněžník? Co to znamená?

Černokněžník je čaroděj věnující se černé magii.
Toto označení pro čaroděje praktikujícího černou magii se nejčastěji vyskytuje v pohádkách, případně ve fantasy žánru. Ve většině případů jde o zápornou postavu, která se pomocí kouzel černé magie či různých intrik pokouší například získat vládu nad světem, oženit se s princeznou apod.
Obecně vzato se lidé, kteří praktikovali rituály černé magie, či z toho byli obviňováni vyskytovali v lidské historii vždy. Pro tyto případy se však častěji užívá slovo čaroděj, viz například čarodějnické procesy.
Černokněžník je označení pro muže, v ženské variantě se neobjevuje.Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černokněžník? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Černokněžník s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Yersinie? Víte co je Bit? Vzpomněli byste si na význam slova Enfant terrible? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dyspraxie?

Klíčová slova: Černokněžník, wikipedie, lexikon, slovo, vysvětlení, etymologie, původ slova, synonymum, přesný výraz, význam, odborný výraz, význam pojmu, nadpřirozené, nadpřirozené, informace, Černokněžník

Pojem Černokněžník je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Černokněžník zkuste tyto odkazy

Najít pojem Černokněžník ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černokněžník ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Černokněžník na Youtube

Zkusit najít termín Černokněžník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Černokněžník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Černokněžník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Černokněžník, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Černokněžník? Definice pojmu Černokněžník se nachází v sekci Nadpřirozené

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nadpřirozené).