Kdo je to?
Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černokněžník? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Černokněžník?

Co znamená a jaký je význam slova Černokněžník?

Černokněžník je čaroděj věnující se černé magii.
Toto označení pro čaroděje praktikujícího černou magii se nejčastěji vyskytuje v pohádkách, případně ve fantasy žánru. Ve většině případů jde o zápornou postavu, která se pomocí kouzel černé magie či různých intrik pokouší například získat vládu nad světem, oženit se s princeznou apod.
Obecně vzato se lidé praktikující rituály černé magie, případně byli lidé z čarodějnictví obviňováni. Pro tyto případy se však častěji užívá slovo čaroděj, viz například čarodějnické procesy.
Černokněžník je označení pro muže, v ženské variantě se neobjevuje.Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černokněžník? Lidé, nadpřirozené

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Natura 2000? Znáte termín Autorizační kód? Vzpomněli byste si na význam slova Fibrom? Víte, co je to Tatarák?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, termín, formulace, odborný výraz, etymologie, vysvětlení, co znamená, pojem, lexikon, význam slova, význam pojmu, nadpřirozené, wiki, heslo, Černokněžník

Pojem Černokněžník je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Černokněžník zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Černokněžník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Černokněžník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Černokněžník ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Černokněžník na Youtube

Vyhledat pojem Černokněžník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Černokněžník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Černokněžník, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Černokněžník? Definice pojmu Černokněžník patří do kategorie Nadpřirozené

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nadpřirozené.