Kdo je to?
Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černokněžník? Lidé, nadpřirozené

Černokněžník

Co znamená a jaký je význam slova Černokněžník?

Černokněžník je čaroděj věnující se černé magii.
Toto označení pro čaroděje praktikujícího černou magii se nejčastěji vyskytuje v pohádkách, případně ve fantasy žánru. Ve většině případů jde o zápornou postavu, která se pomocí kouzel černé magie či různých intrik pokouší například získat vládu nad světem, oženit se s princeznou apod.
Obecně vzato se lidé, kteří praktikovali rituály černé magie, či z toho byli obviňováni vyskytovali v lidské historii vždy. Pro tyto případy se však častěji užívá slovo čaroděj, viz například čarodějnické procesy.
Černokněžník je označení pro muže, v ženské variantě se neobjevuje.Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černokněžník? Lidé, nadpřirozené

Zaujala vás definice pojmu Černokněžník? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Poka-joke? Vzpomněli byste si co znamená slovo Remarketing? Vzpomněli byste si na význam slova PPC reklama? Víte co je Obecné ohrožení?

Klíčová slova: etymologie, slovo, wiki, nadpřirozené, heslo, přesný výraz, synonymum, definice, přesný výraz, pojem, význam slova, Černokněžník, informace, termín, nadpřirozené, vysvětlení

Pojem Černokněžník je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Černokněžník ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Černokněžník na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černokněžník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Černokněžník ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Černokněžník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Černokněžník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Černokněžník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Černokněžník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Černokněžník? Definice pojmu Černokněžník patří do sekce Nadpřirozené

Kategorie nadpřirozené, boží ruce, Černokněžník, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.